Ahmet Yeşiltepe kimdir, nereli, Ahmet Yeşiltepe kaç yaşında, Ahmet Yeşiltepe ne mezunu?

Ahmet Yeşiltepe Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

NTV’de Dünyanın Haberi programını sunan Ahmet Yeşiltepe kimdir, nereli, Ahmet Yeşiltepe kaç yaşında, Ahmet Yeşiltepe ne mezunu? İşte Ahmet Yeşiltepe hakkında detaylar.

Ahmet Yeşiltepe Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ahmet Yeşiltepe 1968 yılında dünyaya geldi. Anadolu Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına 1992 yılında TRT’de başladı. Bosna Savaşı başta olmak üzere birçok uluslararası olayda televizyon muhabiri olarak görev yaptı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

Bosna’dan Türkiye’ye döndükten sonra kazandığı bursla Londra’ya, ardından New York’ta medya pazarlaması alanında yüksek lisans eğitimi gördü. İki yıl boyunca TRT’nin New York ve Washington temsilciliğini üstlendi. 1997 yılında NTV’nin New York temsilciliğini kurdu ve yedi yıl süreyle bu görevi yürüttü.

2004 yılından itibaren başta NTV’nin “Ana Haber” programı olmak üzere, rutin haber yayını ve çok sayıda aktüel haber programını hazırlayıp sundu. Doğuş Yayın Grubu bünyesinde dört yıl Radyolar Genel Yayın Koordinatörlüğü’nü, beş yıl NTVMSNBC Genel Yayın Yönetmenliği’ni üstlendi. 2015 itibarıyla Doğuş Yayın Grubu Dış İlişkiler ve Haberler Koordinatörü oldu. Günümüzde siyasi gelişmeler ve sıcak çatışmaların yanısıra, hayatı değiştirecek bilim, teknoloji ve sağlık haberlerinin yer aldığı Dünyanın Haberi programını sunmaktadır.

Ahmet Yeşiltepe hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.