Prof. Dr. Osman Müftüoğlu kimdir, nereli, Osman Müftüoğlu kaç yaşında, Osman Müftüoğlu ne mezunu?

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sağlığa dair konularda TV programlarına konuk olan Prof. Dr. Osman Müftüoğlu kimdir, nereli, Osman Müftüoğlu kaç yaşında, Osman Müftüoğlu ne mezunu? İşte Prof. Dr. Osman Müftüoğlu hakkında detaylar.

Osman Müftüoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Osman Müftüoğlu 10 Mayıs 19555 tarihinde Mersin’in Anamur ilçesinde dünyaya gelmiştir. 1972 yılında Anamur Lisesi’ni, 1978 yılında ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Sırası ile 1984 yılında iç hastalıkları uzmanı, 1989 yılında endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları klinik şefi yardımcısı, 1989 yılında doçent, 1990 yılında iç hastalıkları klinik şefi, 1997 yılında profesör oldu.

Uzun bir dönem Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in özel doktorluğunu yaptı. 1993-2001 yılları arasında Ankara Numune Hastanesi başhekimliği ve cumhurbaşkanının sağlık başdanışmanlığı görevlerinde bulundu. Türkiye Diyabet Derneği, Ankara Diyabet Derneği, Türk Hipertansiyon ve Nefroloji Derneği, Türk İç Hastalıkları Derneği ve Osteoporoz Çalışma Grubu üyesi olan Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Sağlık Bakanlığı Yüksek Sağlık Şurası, Etik Kurul ve İlaç Ruhsatlandırma Komisyonu üyeliklerinde bulundu.

visum china
visum china

Osman Müftüoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.