Günaydın Et Restoranları'nın sahibi Cüneyt Asan kimdir, nereli, Cüneyt Asan kaç yaşında, Cüneyt Asan ne iş yapıyor?

Cüneyt Asan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

NTV’de Halkın Mutfağı programı ile ekranlarda gördüğümüz Günaydın Et Restoranları’nın sahibi Cüneyt Asan kimdir, nereli, Cüneyt Asan kaç yaşında, Cüneyt Asan ne iş yapıyor? İşte Cüneyt Asan hakkında detaylar.

Cüneyt Asan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Cüneyt Asan 1959 yılında Erzincan‘da dünyaya geldi. 2 yaşındayken İstanbul’a geldi. İlkokul 3. sınıftayken Bostancı Kasaplar çarşısında bir kasapta çırak olarak çalışmaya başladı. Çıraklıktan ustabaşçılığa geçiş sürecini yaşadığı kasaptan, 1980 yılında askerlik görevini yerine getirebilmek için ayrıldı.  Askerlik dönüşü, çalışmış olduğu kasabı satın alarak birlikte bir ortaklığa adım atıp, toptan ve perakende et işi yapmaya başladı. Ortaklığın 5. yılında kendi et üretimlerini yapabilmek amacı ile Tekirdağ -Malkara ‘da et üretim çiftliğini kurdular.

1992 yılında restorancılık sektörüne taşınma kararı alıp, ilk Günaydın Restaurant’ı Küçükyalı Çamlık’ta kurdular. Artan müşteri talebini karşılayabilmek için 1994 yılında Bostancı şubesine taşınmıştır. Ardından Suadiye, Etiler ve Kozyatağı şubeleri faaliyete geçmiştir. Günaydın Et, bugün her biri öz sermaye ile kurulmuş olan 37 şube, 1 merkez lojistik ve 1 merkez depo olmakla birlikte restoran sektöründe Türkiye’nin devleri arasındadır.

visum china
visum china

Cüneyt Asan 1984 yılında evlendi ve 3 erkek çocuğu vardır.

Cüneyt Asan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.