Dr. Gürkan Kubilay kimdir, nereli, Dr. Gürkan Kubilay hayatı, biyografisi, Dr. Gürkan Kubilay kaç yaşında?

Dr. Gürkan Kubilay Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Dr. Gürkan Kubilay kimdir, nereli, Dr. Gürkan Kubilay hayatı, biyografisi, Dr. Gürkan Kubilay kaç yaşında? İşte Dr. Gürkan Kubilay hakkında detaylar.

Dr. Gürkan Kubilay Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gürkan Kubilay 1962 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1980 yılında İzmir Atatürk Lisesinden mezun oldu. 1986 yılında İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 1991 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden İç Hastalıkları Uzmanlığı aldı. 1994 yılında Çin’ in başkenti Pekin’de akupunktur eğitimi aldı. 1997 yılında Çin’de, 1988 yılında Brezilya’da, 1999 yılında Amerika’da ve 2000 yılında Fransa’da Dünya Akupunktur Kongrelerine katıldı.

TNT kanalında Dr. Gürkan Kubilay ile Sağlık programını yapmıştır. Halen de birçok TV kanalında, sağlıklı beslenme  hakkında programlar yapmaktadır. Dr. Gürkan Kubilay ayrıca spor yazarıdır. Türk futboluna istatistiki verileri ve bilgisayarlı maç analizini 1998 yılında getiren ilk kişi olup, Ersun Yanal, Fatih Terim ve Şenol Güneş’in milli takım teknik direktörlüğü yaptığı dönemlerde, rakip Avrupa milli takımlarının analizlerini hobi olarak yapmıştır.

Lig Tv’de Futbolmatik programını, Show Tv’de İddialı Yorum programını, TRT 1′de İleri3’lü programını yapmıştır. TRT Anadolu ve TRT HD kanalında  Futbol Herşeye Değer ve 1 yıl TNT’de 90+1 programı, TRT Spor‘da Teknik Analiz programında yer almıştır. ASpor kanalına yorumcu olarak katılmıştır. Ayrıca Fotomaç gazetesinde spor yazıları yazmaktadır.

Dr. Gürkan Kubilay hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir