Ahsen Eroğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Ahsen Eroğlu Kimdir?

Reklamlarda yer alarak başlamış olduğu oyunculuk hayatını dizilerle sürdürmüş 2015’de yer aldığı ilk diziden sonra bu zamana kadar toplam 5 dizide gördüğümüz güzel bir isim olan Ahsen Eroğlu kimdir? oyuncunun genel hayatı ile ilgili bütün detaylar.

Ahsen Eroğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ahsen Eroğlu, 27.10.1994 tarihinde Marmara’nın en fazla göç alan illerinden biri olan Tekirdağ’da hayata gözlerini açmış ünlü bir güzeldir.Güzel isim çocukluk çağlarından beri spor yapmış ve bu konuda eğitimler almıştır.Öncelikle spor ile ilgili bölümler okumuş ardından ise kendisini tiyatroya yönlendirip oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Ahsen Eroğlu’nun boyu 1.65 cm, kilosu 54 ve burcu Akreptir.

Eğitimde liseyi tamamlamasının ardından Üniversiteyi kazanmış ve Ege Üniversitesi B.E.S.Y.O’da okumaya başlamıştır.Burayı güzel bir biçimde tamamlamasının ardından oyunculuğa geçmiş ve oyunculuk yapmaya başlamıştır.

visum china
visum china

Öncelikle oyunculuk için bir takım eğitim programları almış ve kendini baya bir kısa süre içinde geliştirmiştir.Reklamlarda başlamış olduğu kariyerine 2 tane büyük firmanın reklamında yer alarak girmiştir.Birinci yer almış olduğu firma Yedigün, ikinci yer aldığı firma ise Tadım reklamlarıdır.

Reklamlarda yer aldığı başarının ardından 2015 senesinde ilk dizisinde yer almanın heyecanını yaşamaya başlamıştır.Kapanan Stv televizyonunda yayınlanan bu dizi çok uzun sürmemiştir.Bu diziden sonra ise Muhteşem Yüzyıl’da yer almaya başlamış ve oyunculuğunu çok daha iyi bir şekilde gösterme fırsatını bulmuştur.Bu dizide önemli bir yükseliş başarısını sağlamasınla beraber kendi kariyerinde de önemli bir adım gerçekleştirmiştir.

Ahsen Eroğlu bu önemli yükselişinle beraber başladığı günden itibaren zirveyi kimseye kaptırmamış Anne adındaki dizinin kadrosunda yer almıştır.Dizi 2016 tarihinde Salı günlerinin en fazla reyting oranına sahip dizisi olmuştur.Bu dizi sonrası oyuncu, Kızlarım İçin ve İstanbul’lu Gelin dizisinde oynamıştır.

ahsen-eroglu-biyografi

Ahsen Eroğlu Oynadığı Diziler

2015 – Modern Habil Kabil
2015 – Muhtesem Yuzyil
2016 – Anne
2017 – Kizlarım İcin
2018 – Istanbul’lu Gelın

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir