Ahsen Eroğlu Kimdir?

Ahsen Eroğlu Kimdir?

Reklamlarda yer alarak başlamış olduğu oyunculuk hayatını dizilerle sürdürmüş 2015’de yer aldığı ilk diziden sonra bu zamana kadar toplam 3 dizide gördüğümüz güzel bir isim olan Ahsen Eroğlu kimdir? oyuncunun genel hayatı ile ilgili bütün detaylar.

Ahsen Eroğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ahsen Eroğlu, 25 yaşında ve Marmara’nın en fazla göç alan illerinden biri olan Tekirdağ’da hayata gözlerini açmış ünlü bir güzeldir.1993’lü olan güzel isim çocukluk çağlarından beri spor yapmış ve bu konuda eğitimler almıştır.Öncelikle spor ile ilgili bölümler okumuş ardından ise kendisini tiyatroya yönlendirip oyunculuk yapmaya başlamıştır.Boyu 1.70’dir.

Eğitimde liseyi tamamlamasının ardından Üniversiteyi kazanmış ve Ege Üniversitesi B.E.S.Y.O’da okumaya başlamıştır.Burayı güzel bir biçimde tamamlamasının ardından oyunculuğa geçmiş ve oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Öncelikle oyunculuk için bir takım eğitim programları almış ve kendini baya bir kısa süre içinde geliştirmiştir.Reklamlarda başlamış olduğu kariyerine 2 tane büyük firmanın reklamında yer alarak girmiştir.Birinci yer almış olduğu firma Yedigün, ikinci yer aldığı firma ise Tadım reklamlarıdır.

Reklamlarda yer aldığı başarının ardından 2015 senesinde ilk dizisinde yer almanın heyecanını yaşamaya başlamıştır.Kapanan Stv televizyonunda yayınlanan bu dizi çok uzun sürmemiştir.Bu diziden sonra ise Muhteşem Yüzyıl’da yer almaya başlamış ve oyunculuğunu çok daha iyi bir şekilde gösterme fırsatını bulmuştur.Bu dizide önemli bir yükseliş başarısını sağlamasınla beraber kendi kariyerinde de önemli bir adım gerçekleştirmiştir.

Ahsen Eroğlu bu önemli yükselişinle beraber başladığı günden itibaren zirveyi şuana kadar kimseye kaptırmamış Anne adındaki dizinin kadrosunda yer almaktadır.Dizi Salı günleri içerisinde en fazla reyting oranına sahip bir dizi olarak yayın hayatına devam etmektedir.Dizi’nin kadrosunda çok ciddi önemli oyuncular olduğunuda belirtelim.

ahsen-eroglu-biyografi

Ahsen Eroğlu Oynadığı Diziler

2015 – Modern Habil Kabil
2015 – Muhtesem Yuzyil
2016 – Anne

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın