Bircan Bali kimdir hayatı biyografisi

Bircan Bali Kimdir Kaç Yaşında Evli mi?

Son zamanlarda ekranlarda ve medyada çokça ismini duymuş olduğumuz Beyaz Tv ekranlarının güzel yorumcularından biri olan ünlü isim Bircan Bali kimdir kaç yaşında evli mi? bu soruların en doğru cevaplarını makalemizi okuyarak öğrenebileceksiniz.

Bircan Bali Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Bircan Bali, Televizyon ekranlarında yorumculuk yapmakta olan bir bayandır.04.01.1988’li olan yorumcu bayan Beyaz Tv televizyonunda Magazin ile ilgili verilen haberlere yorumlar yapmaktadır.

Beyaz Tv televizyonunda çok beğenilen programlardan biri olan Söylemezsem Olmaz programının yorumcuları arasında bulunan ünlü isme iki tane daha yorumcu eşlik etmektedir.Bunlar Ece Erken ile beraber Nihat Doğan isimleridir.

Bircan Bali evli mi? Kısa süre önceye kadar Yakışıklı eski mankenlerden Şenol İpek ile evli olan ünlü çift boşanmışlardır.Evlendikten sonra doğal olarak eşinin soyadını almış olan isim boşandıktan sonra tekrar eski soyadına dönmüştür.

Evlilikleri 2013’de gerçekleşmiş ve Titanic Hotelde gerçekleşen bu düğüne çok sayıda kişide gelmiştir.2013-2018 senesi toplam 5 sene kadar süren evlilik tamamen bitmiş ve çift bu konuda açıklama yapmıştır.

Sosyal medyayı her zaman kullanmaya özen gösteren yorumcu paylaşmış olduğu yazılar ile resimleri çok sayıda kişi beğenmektedir.İnstagram hesabında şuanda 300 binin üzerinde takipçisi vardır.En son paylaşmış olduğu resim ile beraber 7 bine yakın bir beğeni almayı başarmıştır.Paylaşmış olduğu tüm video ve resimler ortalama 7 ile 40 bin arası beğeni almaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.