Alexandru Cicaldau kimdir, kaç yaşında, nereli, Alexandru Cicaldau boyu kaç

Alexandru Cicaldau Kimdir?

Galatasaray ile anlaşan Alexandru Cicaldau ile ilgili merak edilenler. Alexandru Cicaldau kimdir, kaç yaşında, nereli, Alexandru Cicaldau boyu kaç gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Alexandru Cicaldau Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Alexandru Cicaldau kaç yaşında? Alexandru Cicaldau’nun doğum tarihi 8 Temmuz 1997 yılıdır. Alexandru Cicaldau Romanya’da doğmuştur. Alexandru Cicaldau futbola Galatasaray efsanesi Gheorghe Hagi’nin akademisinde başladı. Alexandru Cicaldau 1.78 boyundadır. Orta saha oyuncusu olan Romen futbolcu Alexandru Cicaldau, profesyonel olarak ilk kez VitorulConstanta takımında oynadı. Daha sonra Universitatea Craiova takımında oynadı.

Alexandru Cicaldau kimdir, kaç yaşında, nereli, Alexandru Cicaldau boyu kaç

Alexandru Cicaldau 2016-2018 yıllarında oynadığı Vitorul Constanta takımında 50 maçta 1 gol attı ve 7 asist yaptı. Universitatea Craiova’nın vazgeçilmez isimlerinden olan 24 yaşındaki oyuncu, burada çıktığı 129 maçta 33 gol, 21 asistle skora katkı sağladı.

Alexandru Cicaldau Romanya Milli Takımında 2018 yılından itibaren 14 maçta 2 gol atmıştır. Alexandru Cicaldau daha resmi açıklama olmamasına rağmen Galatasaray ile kısa süre içinde anlaşacağı belirtilmektedir. Eski Romanya Ligi Başkanı Dumitru Dragomir yaptığı açıklamaya göre 6 milyon Euro + gelecek satıştan %20 pay karşılığında tamamlandı.

Alexandru Cicaldau ile ilgili düşüncelerinizi bizim ile paylaşabilirsiniz. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=G7PI74bfFPY

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir