Aras Aydın Kimdir Kaç Yaşında Nereli Biyografisi

Aras Aydın Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Yakışıklılığını başarılı oyunculuğunla beraber sürdüren çok yakın zaman içerisinde önemli projelerde yer almış ünlü oyunculardan biri olmuş isim Aras Aydın kimdir kaç yaşında nerelidir? hayatı hakkında en fazla bilgiye ulaşabileceğiniz yazımız başlıyor.

Aras Aydın Kimdir? Biyografisi

Aras Aydın 02.07.1989 senesinde Eskişehir ilimizde hayata gözlerini açmış oyuncu bir erkektir.Üniversiteden mezun olmuş olan oyuncu Konservatuar eğitimi alarak Tiyatro bölümünü bitirme başarını göstermiştir.Boyunun uzunluğu 1.84’dür.Siyah saçlarla beraber kahverengi renkte gözleri vardır.

Oyunculuk mesleğini tercih etmeseydi müzisyen olmak istediğini belirtmiş olan oyuncu küçük yaşlardan itibaren müziklede uğraşmıştır.Bir çok müzik aletini çalabilen oyuncunun çaldığı aletler ise şunlardır : Davul, gitar, Piyano.

Ünlü olduğunu halen tam anlamınla alışamayan oyuncu bu konuda biraz utangaç bir yapıya sahip.Çünkü dışarı gezmeye gittiğinde bazı insanlar resim çekilmek istiyor ve bu durumda bile utangaçlık yaşıyor.Yakışıklı oyuncu ilk defa 2010 tarihinde Öğretmen Kemal dizisinde rol almış ve bu sektöre girişini gerçekleştirmiştir.

visum china
visum china

Çekimlerin olmadığı gün ise oyuncu genelde kitap okumayı çok önemsiyor ve bolca kitap okuyor.Yoğun tempoda olmasada spor yapmayıda ihmal etmemeye çalışıyor.Arkadaşları, kız arkadaşı veya ailesinle zaman geçirmekte onun gününün güzel geçmesini sağlıyor.Bazı zaman yağlı boya ile tablolarda yapıyor.

Oyunculukta en önemli hedefi şuan kariyerini sürdürmek ve disiplinli bir şekilde her zaman istikrarın sağlanmasını korumaktır.İlerde kendisini fazlaca zorlayacak rollerde bulunmayı çok isteyen oyuncu kendisini tamamen rolüne vereceği rollerde bulunmayı istiyor.Aras Aydın müzik başarısıda olduğu için belki ilerde bir Single çıkarma arzusunun olduğunu söylüyor.

aras-aydin-biyografisi

Aras Aydın Oynadığı Diziler

2010 – Öğretmen Kemal
2012 – Şefkat Tepe
2014 – Kiraz Mevsimi
2014 – Saklı Kalan
2015 – İnadına Ask
2016 – Oğlan Bizim Kız Bizim(Film)
2016 – N`olur Ayrılalım
2018 – Masum Değiliz
2019 – Canevim (Maraz Ömer)

visum china
visum china

2 Yorum Bırak

  1. 2015 İnadına Aşk eksik Aras Aydın o dizide de rol aldı bilginize

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir