Müge Anlı'da Arif Hoca kimdir, evki mi, kaç yaşında, kaç çocuğu var

Arif Verimli Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Müge Anlı’nın programında yer alan ünlü psikiyatr Arif Verimli hakkında merak edilenler ve Arif Verimli kimdir, Arif Verimli kaç yaşında, Arif Verimli evli mi, Arif Verimli kaç çocuğu var, Arif Verimli biyografisi, Arif Verimli yaşamına dair tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Arif Verimli Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Arif Verimli’nin doğum tarihi 1 Haziran 1954 yılında dünyaya gelmiştir. Arif Verimli’nin doğum yeri Antalya ilidir. Arif Verimli’nin babası Antalya ilinin tanınmış ticaret insanlarından biriydi. Çocuklarının isimleri Ural ve Aras’dır. Arif Verimli’nin ilk çocuğu Ural 1980 yılında, Aras ise 1984 yılında dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenim hayatını Antalya ilinde tamamlamıştır. Fizik mühendisi olmak istiyordu fakat ailesinin yönlendirmesiyle Bursa Tıp Fakültesine gitti. Günümüzde üniversitenin yeni adı Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’dir. Bu üniversiteden 1977 yılında bitirerek mezun olmuştur. Sonrasında Arif verimli psikiyatr alanında yüksek lisans yaparak 1982 yılında psikiyatrist olarak görev aldı.

Arif Verimli Evli Mi, Kaç Çocuğu Var?

Arif Verimli evli mi diye soruyorsanız kendisi 1978 yılında evlenmiştir. Arif Verimli’nin eşinin adı Aydan’dır. Arif Verimli’nin kaç çocuğu var derseniz 2 tane oğlu bulunmaktadır.

Müge Anlı'nın programında yer alan ünlü psikiyatr Arif Verimli hakkında merak edilenler ve Arif Verimli kimdir, Arif Verimli kaç yaşında, Arif Verimli evli mi, Arif Verimli kaç çocuğu var, Arif Verimli biyografisi, Arif Verimli yaşamına dair tüm bilgiler

Arif Verimli’nin İş Hayatı

Arif Verimli 1983 yılında askerlik görevini tamamlamıştır. Arif verimli Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi‘ne zorunlu görevi nedeniyle ile başasistan oldu. 1994 yıllarında aynı hastanenin başhekimliği görevini üstlendi. Evlilik Danışma Merkezi, UMATEM, 182 Umut Işığı Hattı, İntihar Müdahale Merkezi gibi topluma faydalı merkezlerin kuruşlarında önemli rol aldı. Arif Verimli 2004 yılında emekli olmuştur. Arif verimli 2005 yılında profesör unvanını aldı. 2005-2011 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nde öğretim üyesi oldu. Arif Verimli günümüzde psikiyatr olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca Müge Anlı’nın sunduğu programda Arif Verimli psikiyatr danışmanı olarak yer almakta ve diğer kanallarda danışman olarak görebilirsiniz. Arif Verimli kişiliği ile izleyicilerin sevgisini ve beğenisini kazanmıştır.

Arif Verimli Neden Ayrıldı?

Arif Verimli neden ayrıldı sorusu çok sorulmaktadır. Arif Verimli Müge Anlı ile Tatlı Sert programından neden ayrıldığına dair Instagram hesabından “Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor ve nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum.” yazarak paylaştı.

Arif Verimli hakkında merak edilen bilgiler

Arif Verimli kimdir, Arif Verimli kaç yaşında, Arif Verimli evli mi, Arif Verimli kaç çocuğu var gibi sorularınızın cevaplarını derledik. Umarız sizler için faydalı bir yazı olmuştur.

Televizyon ekranlarının Arif Hocası olarak bilinen Arif Verimli ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir