Atakan Işıktutan kimdir, nerelidir, Atakan Işıktutan kaç yaşında, Atakan Işıktutan sevgilisi var mı, sevgilisi kim, Atakan Işıktutan boyu, kilosu kaç, Atakan Işıktutan ne iş yapıyor?

Atakan Işıktutan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boy, Kilosu Kaç?

Survivor 2022 All Star yarışmasına yeni katılan yarışmacıları belli oldu. Atakan Işıktutan daha önce 2019 yılında Survivor Türkiye – Yunanistan formatında katılmıştı. Survivor 2022 All Star yarışmasına yedeklerden katılan Atakan Işıktutan’ın hayatı, biyografisi merak konusu oldu. Atakan Işıktutan kimdir, nerelidir, Atakan Işıktutan kaç yaşında, Atakan Işıktutan sevgilisi var mı, sevgilisi kim, Atakan Işıktutan boyu, kilosu kaç, Atakan Işıktutan ne iş yapıyor? İşte Atakan Işıktutan hakkında detaylar.

Atakan Işıktutan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Atakan Işıktutan 15 Aralık 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Atakan Işıktutan’ın doğum yeri İstanbul Şişli’dir. Atakan Işıktutan’ın memleketi Rize’dir. Atakan Işıktutan aslen baba tarafından Rizeli’dir. 2016 yılında İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. Atakan Işıktutan 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisansa başladı ve hala devam etmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

4 yaşındayken yüzmeye başladı. İlkokul, ortaokul ve lise yılları basketbolla geçti, İstanbul içerisinde güzel başarılar elde etti. 2013 yılında basketbolu bıraktı ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit’le tanıştı. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına katılıp başarılar sergiledi. 2018’de yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., yine aynı sene yapılan salon Türkiye Kürek Şampiyonası’nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.

Atakan Işıktutan Survivor:

Atakan Işıktutan ne zaman yarıştı? Daha önce 2019 yılında Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasında yer almıştı. Atakan Işıktutan tekrardan 2022 yılımda Survivor All Star kadrosuna dahil oldu. All Star kadrosuna yedeklerden giriş yapmıştır.

Atakan Işıktutan kimdir, nerelidir, Atakan Işıktutan kaç yaşında, Atakan Işıktutan sevgilisi var mı, sevgilisi kim, Atakan Işıktutan boyu, kilosu kaç, Atakan Işıktutan ne iş yapıyor?

Atakan Işıktutan Hangi Dizilerde Oynadı?

Atakan Işıktutan ilk kez Paramparça dizisinde oynadı. Daha sonra 2017 yılında Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı. Dizide Üsteğmen Oktay karakteri olarak rol aldı.

  • 2016 – Paramparça
  • 2017- Savaşçı

Atakan Işıktutan Sevgilisi Kimdir?

Atakan Işıktutan’ın sevgilisi Ceren Kaya’dır.

Atakan Işıktutan Boyu Kaç?

Atakan Işıktutan 1.91 boyundadır.

Atakan Işıktutan Kaç Kilo?

Atakan Işıktutan 83 kilodur.

Atakan Işıktutan Hangi Burç?

Atakan Işıktutan Yay burcudur.

Atakan Işıktutan Instagram Hesabı

instagram.com/isiktutanatakan

Survivor Atakan Işıktutan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.