Bora Edin kimdir, nerelidir, Bora Edin kaç yaşında evli mi, Bora Edin kiminle evli, eşi kimdir, Bora Edin boyu, kilosu kaç, Bora Edin ne mezunu, ne iş yapıyor?

Bora Edin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boy, Kilo, Evli mi?

Survivor 2022 All Star yarışmasına yeni katılan yarışmacıları belli oldu. Bora Edin daha önce 2019 yılında Survivor Türkiye – Yunanistan formatında katılmıştı. Survivor 2022 All Star yarışmasına yedeklerden katılan Bora Edin’in hayatı, biyografisi merak konusu oldu. Bora Edin kimdir, nerelidir, Bora Edin kaç yaşında evli mi, Bora Edin kiminle evli, eşi kimdir, Bora Edin boyu, kilosu kaç, Bora Edin ne iş yapıyor? İşte Bora Edin hakkında detaylar.

Bora Edin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Bora Edin 23 Mart 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Bora Edin 7 yaşına kadar İsviçre’de yaşadı. Lise eğitimi için Malta’ya gitti ve burada Hibernians futbol takımında oynadı. 2 yıl sonra Türkiye’ye dönüş yaptı, Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünde okudu. Yeditepe Üniversitesi’nde futbol takımında kaptanlık yaptı.

Dünyanın 47 ülkesindeki üniversitelerin katılım sağlandığı Salon Futbol Turnuvası’nda şampiyon oldular. Profesyonel altyapılarda ve amatör kulüplerde lisanlı olarak futbol oynadı. Futbol dışında pinpon, tenis, yüzme gibi pek çok sporla uğraşıp başarılar elde etti. Şu anda CrossFit eğitmenliği yapmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Bora Edin kimdir, nerelidir, Bora Edin kaç yaşında evli mi, Bora Edin kiminle evli, eşi kimdir, Bora Edin boyu, kilosu kaç, Bora Edin ne iş yapıyor?

Bora Edin Survivor:

Bora Edin ne zaman yarıştı? Bora Edin daha önce 2019 yılında Survivor Türkiye – Yunanistan formatında katılmıştı. Yarışmadan sonra TV8 kanalında Survivor Panorama programında yorumculuk yapmıştır. Bora Edin tekrardan 2022 yılında düzenlenen Survivor All Star yarışmasına yedeklerden katılmıştır.

Bora Edin Evli mi?

Bora Edin kiminle evli? Bora Edin evlidir ve eşinin adı Hülya’dır. Aslan adında oğlu vardır.

Bora Edin Boyu Kaç?

Bora Edin 1.82 boyundadır.

Bora Edin Kaç Kilo?

Bora Edin 76 kilodur.

Bora Edin Hangi Burç?

Bora Edin Koç burcudur.

Bora Edin Hangi Takımı Tutuyor?

Bora Edin Galatasaray taraftarıdır.

Survivor Bora Edin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.