Atakan Yarımdünya kimdir, nereli, Atakan Yarımdünya kaç yaşında, Atakan Yarımdünya boyu, kilosu kaç, burcu nedir, Atakan Yarımdünya rol aldığı dizi ve filmler neler?

Atakan Yarımdünya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

TRT’nin Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram Veli dizisinde Abdal Murat karakterini oynayan Atakan Yarımdünya’nın biyografisi sizlerle. Peki Atakan Yarımdünya kimdir, nereli, Atakan Yarımdünya kaç yaşında, Atakan Yarımdünya boyu, kilosu kaç, burcu nedir, Atakan Yarımdünya rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Atakan Yarımdünya hakkında detaylar.

Atakan Yarımdünya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Atakan Yarımdünya 26 Haziran 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Derme Çatma, Hamlet, Açıl Kafam Açıl, Düstur gibi tiyatro oyunlarında oynamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Atakan Yarımdünya kimdir, nereli, Atakan Yarımdünya kaç yaşında, Atakan Yarımdünya boyu, kilosu kaç, burcu nedir, Atakan Yarımdünya rol aldığı dizi ve filmler neler?

Atakan Yarımdünya Boyu Kaç?

Atakan Yarımdünya 1.78 boyundadır.

Atakan Yarımdünya Kaç Kilo?

Atakan Yarımdünya 80 kilodur.

Atakan Yarımdünya Burcu Nedir?

Atakan Yarımdünya Yengeç burcudur.

Atakan Yarımdünya Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram Veli
  • 2020 – Ramo
  • 2018-2019 Mehmetçik Kut’ül Amare
  • 2017 – Kırlangıç Fırtınası
  • 2016 – Yok Artık! 2
  • 2015 – Analar ve Anneler
  • 2015 – Yok Artık

Atakan Yarımdünya hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.