Sena Çakır kimdir, nereli, Sena Çakır kaç yaşında, Sena Çakır boyu, kilosu kaç, ne mezunu, Sena Çakır rol aldığı dizi ve filmler neler?

Sena Çakır Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

TRT’nin Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram Veli dizisinde Ayşe Hatun karakterini oynayan Sena Çakır’ın biyografisi sizlerle. Peki Sena Çakır kimdir, nereli, Sena Çakır kaç yaşında, Sena Çakır boyu, kilosu kaç, ne mezunu, Sena Çakır rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Sena Çakır hakkında detaylar.

Sena Çakır Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sena Çakır 1994 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Jimnastik Antrenörlüğü Bölümü’nden mezun olmuştur. 2016 Miss Turkey finalistlerindendir fakat yarışmada dereceye girememiştir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Adını Sen Koy ve Deli Gönül gibi yapımlarda rol almıştır. 2017 yılında Özcan Deniz‘in uyarlama filmi Öteki Taraf’ta rol almıştır.  projelerinde yer almıştır. Kalk Gidelim dizisinde Dudu karakterine hayat vermiştir. Son olarak Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram Veli dizisinde Ayşe Hatun karakterini oynamaktadır.

Sena Çakır Boyu Kaç?

Sena Çakır 1.70 boyundadır.

Sena Çakır Kaç Kilo?

Sena Çakır 52 kilodur.

Sena Çakır Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram Veli
  • 2017-2020 Kalk gidelim
  • 2017 – Öteki Taraf
  • 2017 – Deli Gönül
  • 2016 – Adını Sen Koy

Sena Çakır hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.