Atiye Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu Kaç?

Atiye Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Pop müzikte ünlü bir isim olan ayrıca çokta iyi bir fiziğe sahip şarkıcı Atiye kimdir kaç yaşında boyu kaç? biyografisi.

Atiye Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Atiye, 22.11.1988 doğumlu Pop müzik sanatçılarından biridir.Almanya’da hayata gelen şarkıcı aslen ise baba tarafından Türk’tür.Annesi ise Hollandalıdır.Hem Türkiye hemde Almanya’da ilk okul zamanlarına başlamış sonrasında ise ortaokulu toplam üç farklı ülkede bitirmiştir.Liseyi ise Almanya’da okumuştur.Boyu 1.61’dir.

Atiye Henüz 6-7 yaşlarındayken müzikle ilgilenmeye başlamış ve almış olduğu eğitimin neticesinde piyano çalmaya başlamıştır.Lise biter bitmez müziği hayatına daha fazla aldı ve çok kısa sürede bir albüm çıkarttı.

Gözyaşlarım ismini verdiği albümde hem Türkçe hemde İngilizce şarkılar yer aldı.Albüm beklenenin çok üstünde sevildi ve albümdeki bazı parçalar internette çok izlendi.Ayrıca Kral Tv tarafından kendisine Gözyaşlarım albümü ile beraber ödül verildi.

Sadece pop alanında değil aynı zamanda Oryantal müziklerde de çok başarılı oldu.Danscılığıda çok iyi olan Atiye parçalara çok iyi bir şekilde eşlik edebilmektedir.

atiye-biyografi

2009 tarihinde farklı bir Müzik şirketi ile anlaşmış ve ikinci albümü olan kendi adını taşıdığı albümü çıkartmıştır.Albümdeki şarkılardan Muamma çok hızlı bir yükseliş dönemi yaşamış ve Türkiye’de bulunan bir çok müzik kanalının listesinin birincisi olmuştur.Bu albümünde ünlü şarkıcılardan Teoman ile bir düetede imza attı.Albümünde ayrıca Nazan Öncel’in şarkılarından biri olan Aşkına da Sana da adındaki şarkıda albümde yer aldı.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.