Atiye Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu Kaç?

Atiye Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Pop müzikte ünlü bir isim olan ayrıca çokta iyi bir fiziğe sahip şarkıcı Atiye kimdir kaç yaşında boyu kaç? biyografisi.

Atiye Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Atiye, 22.11.1988 doğumlu Pop müzik sanatçılarından biridir.Almanya’da hayata gelen şarkıcı aslen ise baba tarafından Türk’tür.Annesi ise Hollandalıdır.Hem Türkiye hemde Almanya’da ilk okul zamanlarına başlamış sonrasında ise ortaokulu toplam üç farklı ülkede bitirmiştir.Liseyi ise Almanya’da okumuştur.Boyu 1.61’dir.

Atiye Henüz 6-7 yaşlarındayken müzikle ilgilenmeye başlamış ve almış olduğu eğitimin neticesinde piyano çalmaya başlamıştır.Lise biter bitmez müziği hayatına daha fazla aldı ve çok kısa sürede bir albüm çıkarttı.

Gözyaşlarım ismini verdiği albümde hem Türkçe hemde İngilizce şarkılar yer aldı.Albüm beklenenin çok üstünde sevildi ve albümdeki bazı parçalar internette çok izlendi.Ayrıca Kral Tv tarafından kendisine Gözyaşlarım albümü ile beraber ödül verildi.

visum china
visum china

Sadece pop alanında değil aynı zamanda Oryantal müziklerde de çok başarılı oldu.Danscılığıda çok iyi olan Atiye parçalara çok iyi bir şekilde eşlik edebilmektedir.

atiye-biyografi

2009 tarihinde farklı bir Müzik şirketi ile anlaşmış ve ikinci albümü olan kendi adını taşıdığı albümü çıkartmıştır.Albümdeki şarkılardan Muamma çok hızlı bir yükseliş dönemi yaşamış ve Türkiye’de bulunan bir çok müzik kanalının listesinin birincisi olmuştur.Bu albümünde ünlü şarkıcılardan Teoman ile bir düetede imza attı.Albümünde ayrıca Nazan Öncel’in şarkılarından biri olan Aşkına da Sana da adındaki şarkıda albümde yer aldı.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir