Nur Fettahoğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Nur Fettahoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ünlüler içerisinde bazı oyuncular gerçekten Türkiye’de televizyon izleyicileri tarafından çok beğenilir.Bu oyunculardan biri olan Nur Fettahoğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? özgeçmişini merak edenler için işte bilgiler.

Nur Fettahoğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Nur Fettahoğlu, 1980 doğumlu Gurbetçi olarak dünyaya gelen oyuncudur.Almanya’da dünyaya gelen oyuncu Ailesi tarafından ise Karadeniz’in en fazla yağış alan yerlerinden olan Rize ilindendir.Toplam 5 kardeşi bulunan güzel oyuncu kardeşleri arasında 4. sıradadır.Annesi Fatma hanım, babası Sinan Bey’dir.Boyu 1.69’dur.Ablasıda Spikerlik yapmaktadır.

Almanya’da çok az bir zaman geçirmiş ve ardından ailesinle beraber İstanbul’a gitmiştir.Lise’yi Beşiktaş Lisesi’nde okumuş ardından ise Üniversiteyi Haliç Üniversitesi’nde tamamlamıştır.Okulundan sonra hemen çalışmaya başlamış ve önce Banka’da çalışmış ardından ise Medya karşısında bulunarak Sky Türk televizyonunda Spikerlik yapmıştır.

Bir süre Spikerlikten sonra dizilerde roller almaya başladı ve Benden Baba Olmaz dizisinde oynadı.Ardından ise Aşk ı Memnu ile çok daha büyük izleyici kitlesine ulaşmayı başardı.

visum china
visum china

Nur Fettahoğlu Evli mi?2008 senesinde Murat Aysan ile evlendi ve 2011 tarihinde ise boşanma kararı alarak ayrıldılar.2013 senesinde ise ikinci evliliğini gerçekleştirdi ve Levent Veziroğlu ile dünya evine girdi.

Reklamlarda da oyunculuk yapmış ve Dove reklamı ile Luna reklamında rol almıştır.2011 senesinde Muhteşem Yüzyılda oynadı.

nur-fettahoglu-biyografi

Oynadığı Diziler ve Filmler

2007 – Benden Baba Olmaz
2007 – Gönül Salıncağı
2008 – Aşk ı Memnu
2011 – Gişe Memuru(Sinema)
2011 – Muhteşem Yüzyıl
2014 – Filinta
2014 – Hayat Yolunda
2017 – Fi
2017 – Sana Kalbimi Verdim

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir