Uğur Pektaş Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Uğur Pektaş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Arka sokaklar dizisinin senelerdir oyuncusu olmuş ve 2015 yılında diziyi bırakmış fakat halen izleyicilerin dizide tekrar görmek istediği bir kişi olan Uğur Pektaş kimdir kaç yaşında boyu kaç? yakışıklı oyuncunun ayrıntılı hayatını okumaya hazır mısınız? işte hayatı.

Uğur Pektaş Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Uğur Pektaş 1979 doğumlu olan, bir zamanlar Arka Sokaklar dizisinin en önemli yakışıklı oyuncularındandır.İstanbul’da dünyaya gelmiş olan oyuncunun babası ve annesi o daha 13-14 yaşlarındayken karşılıklı olarak birbirinden ayrılmışlardır.Boyu 1.86 cm’dir.

Eğitimini Kocaeli’de Otelcilik Okuyarak bitirdi ve ardından ise Turlarda çalışmaya başlayarak kişilere rehber oldu.Farklı spor dalları ile ilgilendi.Bu spor dallarından bir kaçı Yoga ve Aikido’dur.Bir yandan ise babasınla beraber Araba Tamir dükkanı açtı.

Survivor Türkiye yarışmasına 2005 tarihinde katıldı ve zorlu etaplardan sonra yarışmayı lider olarak bitirdi.Survivor’dan sonra yapımcıların ilgisini çekti ve dizilerde oynadı.Düşler ve Gerçekler adındaki yapım Survivor’dan sonra oynadığı ilk proje oldu.Survivor ile beraber özellikle bayan hayranı çok oldu.

Arka Sokaklar’da oynamaya başladığı günden beri en çok beğenilen karakterlerden oldu.

2008 senesinde kendisi gibi oyunculuk yapmakta olan Gamze Özçelik ile hayatlarını birleştirmiş ve 2010 senesinde bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir.Çocuklarının ismi Murathan’dır.2011 senesinde ise çift evliliklerini bitirmiştir.Bir dönem iki oyuncu aynı dizide rol almışlardır.

Hac ile organizasyon işlemlerini yapan bir tane Şirketi bulunmaktadır.

Uğur Pektaş Oynadığı Diziler

2005 – Düşler ve Gerçekler
2006 – Kuş Dili
2010 – Umut Yolcuları
2011 – Takım (Film)
2006-2015 – Arka Sokaklar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.