Balçiçek İlter Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Balçiçek İlter Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Habertürk ekranlarında ilk olarak izlediğimiz ve ardından ise Star Tv ekranlarına geçerek burada son derece faydalı bir program olan Olay Yeri isimli programı sunan ve izleyiciler tarafından sevilen sunucu Balçiçek İlter Kimdir kaç yaşında nereli? işte özgeçmişi ile ilgili yazımız.

Balçiçek İlter Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Balçiçek İlter, 1973 doğumlu sunuculuk mesleğini iyi yapan bayan isimlerden biridir.Bursalı olan sunucunun babasının ismi Kerem bey, annesinin ismi ise Lale hanımdır.Ailesinin Başkent’te bulunması sebebi ile küçüklüğünden beri Dedesi ve Babaannesi ile beraber yaşadı.7-8 sene boyunca Bale dersleri gördü.

Liseyi İstanbul’da tamamladı ve ardından ise 1 sene boyunca Fransa’ya gidip orada yaşamaya başladı.Döndüğünden itibaren Odtü’ye yazıldı ve burada Psikoloji bölümünü bitirdi.Fransızca’yı iyi bir şekilde bilmesinden ötürü kısa süre içerisinde Çeviri işinle uğraştı.Bir dönem Aktüel’de çeviri yaptı.

visum china
visum china

Aktüel’den sonra ise Sabah Gazetesinin dergisinde çalıştı.Başta koordinatör olarak bulunan sunucu ardından ise Sabah Gazetesi’nin eklerle ilgili bölümününün en yetkili kişisi konumuna getirildi.Sabah Gazetesi’nin yazmış olduğu yazılar çok yoğun şekilde eleştirilmesi sebebi ile Sabah’tan ayrılma kararı aldı.Sabah’tan sonra ise Habertürk televizyonuna geçiş yaptı ve hem televizyonda hemde Habertürk’ün Gazetesinde çalışmaya başladı.İki tane önemli programı sundu.Bunlardan biri Karşıt Görüş diğeri ise Söz Sende programlarıdır.

Balçiçek İlter Evli mi? 1996 senesinde Reklamcılık ile ilgilenen Ali Pamir ile nikah masasına oturmuş ve 2010 senesinde ise evlilikleri noktalanmıştır.Bir tane kızı ve bir tane erkek çocuğu vardır.Kızının ismi Lal, erkek çocuğunun ismi ise Kuzey’dir.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Balçiçek hanımın sunduğu programı hiç kaçırmadan izliyorum keşke Program daha uzun sürse mükkemmel sunucu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.