Aygün Aydın Kimdir?

Aygün Aydın Kimdir?

İlk olarak Bu Tarz Benim Yarışması ile ünlenmiş orada güzelliğinle bir çok kişinin dikkatini çekmiş ve ardından ise oyunculuk yapmaya başlayarak çeşitli dizilerde rol almış ünlü isim Aygün Aydın kimdir? sorusunun yanıtları yazımızın içinde yer almaktadır.

Aygün Aydın Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Genç ve güzel isim Aygün Aydın 01.01.1994 senesinde hayata gözlerini açmış bir isimdir.Televizyonlara çıkmadan önce iyi bir eğitim almış olan güzel isim Beykent Üniversitesi’nde eğitim alarak burada Televizyon Haberciliği bölümünü bitirmiştir.Kısa süre içerisinde bir yandan modellik bir yandan ise oyunculuğunu pekiştirmiş ve ünlenen bir isim olmuştur.Güzel oyuncu İstanbulludur ve boyu 1.65 cm’dir.

Güzel isim ilk kez bir kliple beraber televizyonlarla tanışmış ve kamera karşısına geçerek çekimlerde yer almıştır.Şeker adındaki parçanın klibinde yer alan oyuncu ardından ise Show Tv televizyonunda yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasına katılmıştır.Yarışmanın iddialı ve güzel adaylarından biri olan isim çok kısa süre içerisinde tanınan bir kişi olmuştur.

Bu güzel yarışmanın ardından İnadına Aşk isimli eğlenceli dizinin kadrosunda yer almaya başlamış olan güzel isim ilk dizi oyunculuğunuda bu diziyle beraber gerçekleştirmiştir.Dizide çok sayıda tanınmış oyuncu ile beraber oynamıştır.Dizi baya bir süre en fazla izlenen diziler arasına girmiş ama ardından reytinglerde düşüş yaşamış ve final yaparak bitmiştir.

İnadına Aşk dizisinin ardından Muhteşem Yüzyıl Kösem isimli dizide rol alan oyuncu ardından ise yine güzel bir yarışma olan Gardırop Savaşları adındaki yarışmada yer almıştır.

Güzel oyuncu en son ise Fox Tv’nin sevilen yapımlarından biri olan Bizim Hikaye dizisinde rol almaktadır.Son zamanlarda Bizim Hikaye Duygu kimdir sorusuda sıkça sorulan sorular arasındadır.

Aygün Aydın Oynadığı Diziler Nelerdir?

– İnadına Aşk
– Muhtesem Yüzyıl Kösem
– Ask Laftan Anlamaz
– Bizim Hikaye

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın