Aygün Aydın

Aygün Aydın Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bay Yanlış, İnadına Aşk gibi yapımlarda oynayan Aygün Aydın sosyal medyada da araştırılıyor. Aygün Aydın kimdir? Aygün Aydın kaç yaşında ve nereli? İşte hakkında merak edilenler. İlk olarak “Bu Tarz Benim Yarışması” ile ünlenmiş orada güzelliğinle bir çok kişinin dikkatini çekmiş ve ardından ise oyunculuk yapmaya başlayarak çeşitli dizilerde rol almış ünlü isim Aygün Aydın kimdir? sorusunun yanıtları yazımızın içinde yer almaktadır.

Aygün Aydın Kimdir, Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Genç ve güzel isim Aygün Aydın 01.01.1994 senesinde hayata gözlerini açmış bir isimdir. Televizyonlara çıkmadan önce iyi bir eğitim almış olan güzel isim Beykent Üniversitesi’nde eğitim alarak burada Televizyon Haberciliği Bölümünü bitirmiştir. Kısa süre içerisinde bir yandan modellik bir yandan ise oyunculuğunu pekiştirmiş ve ünlenen bir isim olmuştur.

Güzel oyuncu İstanbullu’dur ve boyu 1.65 cm’dir.

visum china
visum china

Güzel isim ilk kez bir kliple beraber televizyonlarla tanışmış ve kamera karşısına geçerek çekimlerde yer almıştır. Şeker adındaki parçanın klibinde yer alan oyuncu ardından ise Show Tv televizyonunda yayınlanan “Bu Tarz Benim” yarışmasına katılmıştır. Yarışmanın iddialı ve güzel adaylarından biri olan isim çok kısa süre içerisinde tanınan bir kişi olmuştur.

Bu güzel yarışmanın ardından “İnadına Aşk” isimli eğlenceli dizinin kadrosunda yer almaya başlamış olan güzel isim ilk dizi oyunculuğunuda bu diziyle beraber gerçekleştirmiştir. Dizide çok sayıda tanınmış oyuncu ile beraber oynamıştır. Dizi baya bir süre en fazla izlenen diziler arasına girmiş ama ardından reytinglerde düşüş yaşamış ve final yaparak bitmiştir.

“İnadına Aşk” dizisinin ardından “Muhteşem Yüzyıl Kösem” isimli dizide rol alan oyuncu ardından ise yine güzel bir yarışma olan “Gardırop Savaşları” adındaki yarışmada yer almıştır.

Güzel oyuncu en son ise Fox Tv’nin sevilen yapımlarından biri olan “Bizim Hikaye” dizisinde rol almaktadır. Son zamanlarda Bizim Hikaye Duygu kimdir sorusuda sıkça sorulan sorular arasındadır.

Son olarak “Bay Yanlış” dizisinde Şebnem karakterine hayat vermiştir.

Aygün Aydın

Hakan Sabancı ile Aşk Yaşadı mı?

Şubat 2021’de adı Hakan Sabancı ile aşk dedikodularına karışan oyuncu Aygün Aydın, sosyal medya hesabından Sabancı’yla yazışmalarını paylaştı. Hakan Sabancı’nın yerli yabancı kadınları beğeni yağmuruna tutması Aynur Aygün’ü çileden çıkardı.

Oyuncu Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Ben ve dikkatini çekmeye çalıştığım adamın stalk’ladıkları. Bu sü*rtüklerle nasıl baş edeyim? Pes ediyorum” diyerek kendi fotoğrafıyla Hakan Sabancı’nın beğendiği kadınların fotoğraflarıını kıyasladı. Aygün Aydın daha sonra ise sosyetik isimle yaptığı konuşmalarını ifşa etti.

Aygün Aydın’ın yaptığı bu paylaşımlar sosyal medyada gündeme oturdu.

Aygün Aydın Oynadığı Diziler Nelerdir?

– İnadına Aşk
– Muhtesem Yüzyıl Kösem
– Ask Laftan Anlamaz
– Bizim Hikaye

– Bay Yanlış (Şebnem)

– Kırmızı Oda

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.