Ayna Programı Sunucusu Saim Orhan Kimdir Kaç Dil Biliyor?

Ayna Programı Sunucusu Saim Orhan Kimdir Kaç Dil Biliyor?

Kapanan Stv televizyonunun en fazla takip edilen programlardan biri olmuş Ayna Programı Sunucusu Saim Orhan kimdir? merak ediyorsanız hemen konumuza göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.

Saim Orhan Kimdir Kaç Dil Biliyor?

Saim Orhan, 1971 tarihinde Ege’nin şirin illerinden biri olan Muğla’da doğmuş bir sunucudur.Kendisi uzunca bir süre Muğla’da yaşamış ve okul hayatının büyük bölümünü burada bitirmiştir.Hem ilkokul hemde liseyi Muğla’da tamamladı.Daha sonra Üniversite okumak için Ankara’ya doğru yol almıştır.Buraya yerleştikten sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okumuş ve iyi bir dereceyle okulu bitirdi.

1993 tarihinden itibaren önemli programlardan biri olan Ayna Programı başladı.1994 tarihinde program vasıtasıyla ilk ödülünü almaya hak kazandı.Bir yandan Üniversiteyi bitirdikten sonra Lisans yaparken diğer yandanda Ayna programı ile ilgilenmiştir.Lisansını başarıyla bitirdi.

Programın en sevilen özelliklerinden biri belki hayatımızda hiç gitme şansı bulamıyacağımız yerlerin televizyon ekranlarında gösterilmesi denilebilir.Çünkü öyle yerler vardır oralara gitmek gerçekten hem maddi olarak hemde imkanlar nedeniyle sınırlı olabilmektedir.Oradaki ülkeleri gezerek bizlere oradaki insanların nasıl yaşadıklarını, kültürleri ve tarihi hakkında bilgiler vermiştir.Program yayınlandığı günün en fazla izlenen programları arasında gösterilmektedir.1995 tarihinden itibaren Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere birçok ülke hakkında bilgiler sunmuştur.

Saim Orhan Kaç Dil biliyor? Ünlü sunucuya bu soru eminim çok sorulmuştur yada merak eden sayısı hiçte azımsanmayacak boyutta o nedenle bizde araştırdık ve öğrendiğimiz bilgilere göre Sunucu İngilizce, Farsca, Arapca iyi derecede ve Afrika ülkelerinde konuşulmakta olan dilleri biliyor.

Ayna Programı Sunucusu Saim orhan kimdir, Saim orhan kaç dil biliyor isimli konunun sonuna geldik.Sizlerde Sunucu hakkında yada program hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz yorumlarınızla bilgiler verebilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Ayna Programı Sunucusu Saim Orhan Kimdir Kaç Dil Biliyor? için Yorumlar (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Sami orhan i kutluyorum ve en üst seviyede takdir ediyorum.kendisine bütün bu programların ardından çok faydalı olacağına inandığım bu programi gerçek hayata geçirmesini öneriyorum.ve insanımızın ufkunu açarak insanımızı dünya insanlarıyla kaynastirip ggeleceğimize ve medeniyetimize yeni ufuklar acilmasina vesile olmasını arzularim mkop

  2. Saim orhanın bildiği diller arasında İspanyolca ve portekizce neden yok? Bu diller çok kullanılıyor

  3. harika bir program.aslında yayın yapılan kanalı hiç izlemem sadece o kanalda izlediğim tek program.çok sevyeli ve bilmediğimiz ülkeleri sayesinde tanımış oluyoruz umarım devam eder sayın Orhan Saim beyfendiye sağlıkla bu programı sürdürmesini dilerim saygılarımla.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın