Aziz Kedi kimdir, nereli, Aziz Kedi kaç yaşında, Aziz Kedi gerçek adı nedir?

Aziz Kedi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Gerçek Adı Nedir?

Gibi dizisinin senaristi Aziz Kedi’nin biyografisini hazırladık. Aziz Kedi hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Aziz Kedi kimdir, nereli, Aziz Kedi kaç yaşında, Aziz Kedi gerçek adı nedir? İşte Aziz Kedi hakkında detaylar.

Aziz Kedi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Aziz Kedi 19 Ağustos 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aziz Kedi’nin doğum yeri Antalya’dır. Aziz Kedi’nin gerçek adı Gürgün Bingel’dir. Aziz Kedi, avukat, müzisyen ve yazardır. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2005 yılında Ekşi Sözlük Dergisi’nde editörlük yapmıştır. Aziz Kedi ismini ilk olarak Ekşi Dergi’nin künyesinde kullanmış ve “Aziz Kedi” ismi okuyucular tarafından benimsenmiştir. Daha sonra Okan Bayülgen’in Televizyon Makinesi programında görev almıştır. Bu programın arından ‘Disko Kralı’ isimli programda yine Okan Bayülgen’in absürt komedi tarzında skeçleri ile tanınmıştır. Bu dönem ‘Gibi’ dizisindeki birlikte senaryo yazdığı Feyyaz Yiğit ile de bu dönemlerde tanışmıştır. Ayrıca Aziz Kedi Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü ve Gibi yapımların senaristidir.

Aziz Kedi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.