Feyyaz Yiğit kimdir, nereli, Feyyaz Yiğit kaç yaşında, Feyyaz Yiğit boyu kaç, Feyyaz Yiğit ne mezunu?

Feyyaz Yiğit Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Oyuncu Feyyaz Yiğit’in biyografisini hazırladık. Feyyaz Yiğit hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Feyyaz Yiğit kimdir, nereli, Feyyaz Yiğit kaç yaşında, Feyyaz Yiğit boyu kaç, Feyyaz Yiğit ne mezunu? İşte Feyyaz Yiğit hakkında detaylar.

Feyyaz Yiğit Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Feyyaz Yiğit Çakmak 1 Temmuz 1988 tarihinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. Yazar, müzisyen ve oyuncudur. Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nin Resim Bölümü’nde okudu. Ardından Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’ne girdi. Üniversite eğitiminden sonra reklam ajansında çalışmaya başladı. O dönem çalıştığı reklam ajansında yaptığı işler sayesinde Okan Bayülgen’le tanışan ve Bayülgen’in o dönemki programı olan Disko Kralı’nın içeriklerini yapan ekibe katıldı. Bir süre sonra programın müzik grubunda gitar çalmaya başladı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Senarist ekibi içinde yer aldığı iki filmde rol alan Feyyaz Yiğit, 2018 yılında düzenlenen 23. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri’nde, Ölümlü Dünya filmindeki rolüyle Komedi Dalında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü’ne layık görüldü.

Feyyaz Yiğit Boyu Kaç?

Feyyaz Yiğit 1.78 boyundadır.

Feyyaz Yiğit Evli mi?

Feyyaz Yiğit kiminle evli? 2018 yılında Sedef İnanç ile evlenmiştir.

Feyyaz Yiğit hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.