Bahar Süer Kimdir Hayatı Biyografisi

Bahar Süer Kimdir?

En son rol almış olduğu dizi ile dikkatleri üzerine çeken, bu zamana kadar az sayıda dizide oynamış güzel oyuncu Bahar Süer kimdir? ünlü isim ile ilgili ayrıntılara artık geçme vakti.İşte yazımız başlıyor.

Bahar Süer Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Oyuncu Bahar Süer, 13.02.1985’li olan Ankaralı bir ünlüdür.Ünlü isim eğitimine doğmuş olduğu yer olan Başkentimiz Ankara’da başlamış ve güzel geçen okul yıllarını başarıyla tamamlamıştır.2 tane Üniversite bitirmiş olan güzel oyuncu Gazi Üniversitesi’nin işletme bölümü ile Ankara Üniversitesi’nin oyunculuk bölümünü bitirmiştir.Boyu 1,67 cm’dir.

ilk olarak oyunculuğa 2012 tarihinde başlamış olan isim Avrupa Avrupa adındaki dizide rol almıştır.Bu dizinin ardından çok önemli bir yükseliş elde ederek Seksenler isimli dizide oynamıştır.Bu dizide 3 sezon oynayan oyuncu kendini de bir nevi kanıtlamış ver herkesin tanımış olduğu oyuncular arasına girmiştir.Diziye 3. sezondan itibaren dahil olan oyuncu 3. sezon ile 5. sezon aralarında bu dizinin kadrosu içinde bulunmuştur.

Yeşilçam filmlerini izlemekten keyif alan güzel oyuncu özellikle Şener Şen hayranı bir isimdir.Vizyona giren yeni filmleri de sürekli takip eden ünlü oyuncu, vakit buldukça yeni filmleri de takip etmektedir.

En son olarak Yeni Gelin dizisinde oynayan oyuncu bu dizide harika bir performans sergileyerek yoluna devam etmektedir.

Bahar Süer Oynadığı Diziler ve Filmler

2012 – Avrupa
2013 – Ben Onu Cok Sevdım
2014 – Seksenler
2017 – Yasamak Guzel Şey (Film)
2017 – Yeni Gelin
2018 – Arapsaçı (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir Yorum

  1. ebranur bahar süer

    bahar süere bayılıyorum sizi çoooooooooooooooook seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir