Merve Aydın Kimdir Hayatı Biyografisi

Merve Aydın Kimdir?

Hem ülkemizdeki başarıları hemde Dünya’da ülkemizi temsil ederek göstermiş olduğu başarılarla tanınan ünlü sporculardan biri olan Merve Aydın kimdir? sorusunun yanıtını sizlere açıklayıcı bir yazı ile sunuyoruz.

Merve Aydın Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Genç oyuncu Merve Aydın, 17.03.1990 senesinde hayata merhaba demiş olan bir isimdir.İstanbullu olan ünlü isim doğma büyüme buralı olmasına rağmen aslen ise Ordu Nüfusuna kayıtlıdır.Lise eğitimini Anadolu Lisesini okuyarak bitirmiş olan isim uzun zamandır spor ile ilgilenmiş ve kariyerini profesyonel olarak sürdürmüştür.Boyu 1.80’dir.

Enka Spor’un önemli sporcuları arasında gösterilen ünlü isim 2008 tarihinde Dünya Atletizm Şampiyonasına katılmış ve Ülkemizi başarılı şekilde temsil ederek yarışmanın 3. olmuştur.2011 tarihinde Avrupa’nın önemli sporcularının katılmış olduğu yarışta önemli bir başarı elde etmiş ve 1. olmuştur.Bu yarışma İzmir’de gerçekleşmiştir.Aynı sene içerisinde Çek Cumhuriyetine gitmiş ve burada düzenlenen yarışmada yine iyi bir başarı elde ederek Gümüş Madalyayı ülkemize getirmiştir.

2011 senesi ünlü sporcu için çok iyi geçmiş ve o sene içerisinde Çin’de yapılan yarışmaya katılarak Üçüncü olmuştur.2012 senesinde İngiltere’ye giden sporcu tahlilsiz bir sakatlık geçirerek koşunun sonuncusu olmuştur.

Merve Aydın sporculuğunun yanında Survivor yarışmasında da sağlamış olduğu performansla dikkatleri üzerine çekmiştir.2 defa Survivor yarışmasında mücadele etmiş olan sporcu 2018 senesindeki Survivor All Star kadrosunada girmiştir.Zorlu rakiplerle mücadele edecek olan ünlü isim bakalım bu yarışmadan nasıl bir sonuç elde edecek?

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir