Oylum Talu Kimdir Hayatı Biyografisi

Oylum Talu Kimdir?

Türkiye televizyonlarının en tecrübeli sunucuları arasında kendine yer edinmiş ve uzun zamandır sunuculuk yapmakta olan ünlü isim Oylum Talu kimdir? sorusunun yanıtlarını sizlere uzun ve açıklayıcı bir biçimde aktaracağız.

Oylum Talu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Başarılı isim Oylum Talu, 09.08.1976 yılında hayata gözlerini Ege’nin en güzel şehirlerinden İzmir’de açmış bir kişidir.Aslan burcuna sahip olan güzel sunucunun babası Mühendis, annesi Öğretmendir.Ailenin 2 çocuğundan biri olan sunucunun bir tane abisi bulunmaktadır.Eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamlamıştır.Boyu 1,71 cm’dir.

Okul hayatı tamamlanmasının ardından meslek yaşantısınada başlamış hatta bir dönem Yetenek Sizsiniz Yarışmasında kısa bir sürede olsa Juri Üyeliği yapmıştır.İlk olarak Habertürk ekranlarında Burası Haftasonu adındaki programda sunuculuk yapmış ardından ise Bloomberg tvye geçerek burada başka bir programla yoluna devam etmiştir.

Bir taraftan sunuculuk yapmaya devam eden güzel isim bir diğer taraftan ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde görev almaya devam etmektedir.

Oylum Talu bir defa evlenmiş bir isimdir.2005 senesinde Mert Çelet ile evlenmiş olan isim 2 sene sonra ise evliliğini bitirerek boşanmıştır.Boşanmasından kısa bir süre sonra Habertürk ekranında yer aldığı görevinden ayrılmış ve Abisininde yaşamış olduğu Amerika’ya gitmiştir.Bir süre Amerika’da yaşamış olan isim ardından tekrar Türkiye’ye dönmüştür.

Boş zamanlarını genellikle Piyano ve Gitar çalarak geçirmekte olan güzel isim bir cok kişininde sunuculuğunu beğendiği isimlerden biridir.Bu meslekte gayet iyi olan sunucu bakalım başka hangi programlarla karşımıza çıkacak?

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.