Oylum Talu Kimdir Hayatı Biyografisi

Oylum Talu Kimdir?

Türkiye televizyonlarının en tecrübeli sunucuları arasında kendine yer edinmiş ve uzun zamandır sunuculuk yapmakta olan ünlü isim Oylum Talu kimdir? sorusunun yanıtlarını sizlere uzun ve açıklayıcı bir biçimde aktaracağız.

Oylum Talu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Başarılı isim Oylum Talu, 09.08.1976 yılında hayata gözlerini Ege’nin en güzel şehirlerinden İzmir’de açmış bir kişidir.Aslan burcuna sahip olan güzel sunucunun babası Mühendis, annesi Öğretmendir.Ailenin 2 çocuğundan biri olan sunucunun bir tane abisi bulunmaktadır.Eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamlamıştır.Boyu 1,71 cm’dir.

Okul hayatı tamamlanmasının ardından meslek yaşantısınada başlamış hatta bir dönem Yetenek Sizsiniz Yarışmasında kısa bir sürede olsa Juri Üyeliği yapmıştır.İlk olarak Habertürk ekranlarında Burası Haftasonu adındaki programda sunuculuk yapmış ardından ise Bloomberg tvye geçerek burada başka bir programla yoluna devam etmiştir.

Bir taraftan sunuculuk yapmaya devam eden güzel isim bir diğer taraftan ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde görev almaya devam etmektedir.

visum china
visum china

Oylum Talu bir defa evlenmiş bir isimdir.2005 senesinde Mert Çelet ile evlenmiş olan isim 2 sene sonra ise evliliğini bitirerek boşanmıştır.Boşanmasından kısa bir süre sonra Habertürk ekranında yer aldığı görevinden ayrılmış ve Abisininde yaşamış olduğu Amerika’ya gitmiştir.Bir süre Amerika’da yaşamış olan isim ardından tekrar Türkiye’ye dönmüştür.

Boş zamanlarını genellikle Piyano ve Gitar çalarak geçirmekte olan güzel isim bir cok kişininde sunuculuğunu beğendiği isimlerden biridir.Bu meslekte gayet iyi olan sunucu bakalım başka hangi programlarla karşımıza çıkacak?

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir