Belfu Benian Kimdir Hayatı Biyografisi

Belfu Benian Kimdir?

Başladığı günden itibaren reytingleri alt üst eden Sen Anlat Karadeniz isimli dizinin güzel oyuncularından biri olan Belfu Benian kimdir? güzel oyuncuyu eminim çok merak eden vardır.İşte sizler için hazırlayıp açtığımız bu konumuzda oyuncu hakkında bir çok bilgiyi bulabileceksiniz.

Belfu Benian Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Genç bayan oyuncu Belfu Benian, 05.09.1995 günü doğmuş olan İstanbullu bir isimdir.Oyunculuk eğitimi almak amacıyla Mimar Sinan Üniversitesine yazılmış olan isim burada Konservatuar okuyarak oyunculuk eğitimlerini almıştır.Boyu 1.66 cm’dir.

Bu zamana kadar herhangi bir yapımda rol almayan oyuncu önceden sadece bir defa bir tiyatro oyununda rol almıştır.Rol almış olduğu Atv’de ki dizi oyuncunun ilk dizisi olduğu için kendisi ve sevenleri için çok önemlidir.Bu dizide renkli gözlerinle ve güzelliğinle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Sen Anlat Karadeniz Mercan Kimdir?

Dizide Mercan karakterini canlandıran güzel oyuncu Tahir’i çok sevmektedir.Tahirle evlenmek isteyen Mercan bir anda Nefes’in ortaya çıkmasınla beraber biraz problemler yaşar.Nefes’i geldiği günden itibaren hiç sevmemeiş ve Tahir ile olan yakınlıkları onu rahatsız etmiştir.

Dizi Karadeniz’in en güzel şehirlerinden Trabzon’da geçmektedir.Usta oyuncu kadrosuyla şimdiden herkesi ekrana bağlayan dizinin bakalım ilerleyen bölümleriyle beraber ne gibi gelişmeler yaşanacak?

Dizi boyunca Karadeniz’de bulunan oyuncu, Karadeniz’i çok sevmiş ve sanki oraya ait biri olarak kendini görmüştür.

Güzel oyuncu Belfu Benian bize ulaşıp özgeçmişi hakkında daha fazla bilgi verebilirse konumuzuda güncelleyeceğiz.

Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

2018 – Sen Anlat Karadenız

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.