Belfu Benian Kimdir Hayatı Biyografisi

Belfu Benian Kimdir?

Başladığı günden itibaren reytingleri alt üst eden Sen Anlat Karadeniz isimli dizinin güzel oyuncularından biri olan Belfu Benian kimdir? güzel oyuncuyu eminim çok merak eden vardır.İşte sizler için hazırlayıp açtığımız bu konumuzda oyuncu hakkında bir çok bilgiyi bulabileceksiniz.

Belfu Benian Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Genç kadın oyuncu Belfu Benian, 01.02.1990 günü doğmuş olan İstanbullu bir isimdir.Oyunculuk eğitimi almak amacıyla Mimar Sinan Üniversitesine yazılmış olan isim burada Konservatuar okuyarak oyunculuk eğitimlerini almıştır.Boyu 1.66 cm’dir.

Bu zamana kadar herhangi bir yapımda rol almayan oyuncu önceden sadece bir defa bir tiyatro oyununda rol almıştır.Rol almış olduğu Atv’de ki dizi oyuncunun ilk dizisi olduğu için kendisi ve sevenleri için çok önemlidir.Bu dizide renkli gözlerinle ve güzelliğinle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Sen Anlat Karadeniz Mercan Kimdir?

visum china
visum china

Dizide Mercan karakterini canlandıran güzel oyuncu Tahir’i çok sevmektedir.Tahirle evlenmek isteyen Mercan bir anda Nefes’in ortaya çıkmasınla beraber biraz problemler yaşar.Nefes’i geldiği günden itibaren hiç sevmemeiş ve Tahir ile olan yakınlıkları onu rahatsız etmiştir.

Dizi Karadeniz’in en güzel şehirlerinden Trabzon’da geçmektedir.Usta oyuncu kadrosuyla şimdiden herkesi ekrana bağlayan dizinin bakalım ilerleyen bölümleriyle beraber ne gibi gelişmeler yaşanacak?

Dizi boyunca Karadeniz’de bulunan oyuncu, Karadeniz’i çok sevmiş ve sanki oraya ait biri olarak kendini görmüştür.

Güzel oyuncu Belfu Benian bize ulaşıp özgeçmişi hakkında daha fazla bilgi verebilirse konumuzuda güncelleyeceğiz.

Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

2018 – Sen Anlat Karadenız

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir