Gizem Kurtulan Kimdir Hayatı Biyografisi

Gizem Kurtulan Kimdir?

Survivor 2018 All Star yarışmacıları arasında bulunan ve güzelliği ile şimdiden Gönüllüler takımının en fazla dikkat çekenleri arasında gösterilen yarışmacı Gizem Kurtulan kimdir? genç ve iddialı yarışmacının özgeçmişi burada.

Gizem Kurtulan Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Hayatı

Survivor yarışmacısı Gizem Kurtulan, 1994 senesinde hayata gözlerini açmış olan Bursalı bir isimdir.Doğma büyüme buralı olan isim Üniversite eğitiminide Bursa’da görmüş ve Uludağ Üniversitesini bitirmiştir.Burada Beden Eğitimi bölümünü okumuş olan isim okul sonrası ise plates konusunda eğitmenlik yapmaya başlamıştır.

Sporu küçüklüğünden beri seven ünlü ismin bu bölümü tercih etmesindeki en büyük pay spora olan sevgisidir.Survivor yarışmasına kadar olan dönemde öğrencileriyle vakit geçirerek mesleğini yapmaya devam etmektedir.

Güzel fiziği ile şimdiden internette Survivor yarışmacıları arasında ismi sıkça internette aranan isimlerden biri olmuş olan yarışmacı, yarışmanında iddialı kişilerinden biridir.Survivor yarışmasına iyi hazırlanmış olan yarışmacı güzel bir antreman günlüğü ile yarışmada iyi bir derece almak istemektedir.

Gizem Kurtulan’ın sevgilisi varmı yokmu merak edilen sorular arasındadır.Bu konuda sosyal medya hesaplarına baktığımızda ünlü yarışmacının sevgilisi olmadığı ortaya çıkmaktadır.

Survivor All Star yarışması 10 Şubat’ta başlayacak olan bir yarışma belkide siz bu satırları okurken çoktan yarışmanın başladığını görebilirsiniz.Tv 8 ekranlarında başlayacak olan bu güzel yarışmada birbirinden ünlü isimlerle, gönüllüler takımı yarışacak.

Gizem Kurtulan kimdir, kaç yaşında, nereli gibi ismi internette fazlaca aranılan bu soruların cevaplarını aktardığımız yazımızı burada bitirerek yarışmacıya başarılar dileriz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.