Başak Gündoğdu kimdir, nereli, Başak Gündoğdu kaç yaşında, Başak Gündoğdu kariyeri ve oynadığı takımlar

Başak Gündoğdu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kariyeri?

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı futbolcularından Başak Gündoğdu kimdir, nereli, Başak Gündoğdu kaç yaşında, Başak Gündoğdu kariyeri ve oynadığı takımlar gibi bilgiler yazımızdadır.

Başak Gündoğdu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Başak Gündoğdu 23 Nisan 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Başak Gündoğdu’nun doğum yeri İstanbul’un Şişli ilçesidir. Profesyonel olarak ilk kez 2006 yılında Marmara Üniversitesi Spor’da oynadı. Ardından kariyerini iki sezon Çamlıcaspor’da devam ettirdi. 2013-14 döneminde önceki kulübü Marmara Üniversitesi Spor’a geri döndü. Sezonun sonunda Ataşehir Belediyespor’a transfer oldu ve takımı adına üç play-off maçında oynadı.

Sonraki sezon yeni kurulan ve Üçüncü Lig’de mücadele eden Beşiktaş’a katıldı. 2014-15 ve 2015-16 yıllarında bulunduğu ligi şampiyon bitiren takım bir üst lige yükseldi. 2015 – 2016 döneminde Kadınlar 2. Ligi’nde attığı 19 golle Amasya Eğitim Spor’dan İlayda Civelek ile beraber gol kraliçeliğini paylaştı. Kadınlar 1. Ligi’nde üçüncü sezonunu geçiren Beşiktaş ile 2018-19 sezonunda şampiyonluk yaşadı. Beşiktaş’ta 15 sırt numaralı formasıyla forvet pozisyonunda oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

Başak Gündoğdu Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/basakgunn

basakgundogdu.com

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir