Başak Zebil Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Başak Zebil Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Stv’de yayınlanan hergün akşamları haberlerden sonra ekranlara gelen en iyi dizilerden biri olan dizinin oyuncularını tanıtmaya sizlerden gelen yoğun istek üzerine devam ediyoruz.Bu yazımızda İki Dünya Arasında Sahra yani Başak Zebil Kimdir nereli kaç yaşında?

Başak Zebil İki Dünya Arasında Sahra Kimdir?

İki Dünya Arasında Sahra gerçek adı Başak Zebildir.Başak Zebil kimdir Kendisi 1 Mart 1984 tarihinde İstanbul ilinde doğmuştur.Lisans programından mezun olmuş değişik projelerde bulunma başarısı sağlamıştır.Dizi’nin ilk sezonunda kendisi yoktu fakat Sahra karakterini canlandıran oyuncunun diziden ayrılmasınla beraber kendisi bu rolü üstlenmiştir.Dizide Selim Hoca’nın eşi olarak rol almaktadır.

Çok acılar çekmiş bir bayanı canlandırıyor.Önce en yakın arkadaşını Suriye’de kaybetmiş ardındanda Suriye’den Türkiye’ye çocuğunla beraber gelmiştir.Burada Selim Hoca ile tanışır ve ilerleyen zamanlarda evlenirler.Tabi onlarla devamlı uğraşan Aslı ve Selim’in kardeşi onlara rahat vermezler.

Başak Zebil Oynadığı Dizi Filmler

Adab-ı Muaşeret- Film 2009
Misyon 2009
Kaptan -özlem 2007
Aşk Eski Bir Yalan 2007

Bir biyografimizin daha sonuna gelmiş bulunuyoruz.Ekibimiz olarak merakla izlediğimiz dizide bakalım neler olacak? Sara ve Selim mutlu olabilecek mi? hepsini diziyi izleyerek öğreneceğiz.Bölümlerin giderek heyecanlandığını söyleyebiliriz bizlerde sürekli takip ediyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Başak Zebil Kimdir Nereli Kaç Yaşında? için Yorumlar (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. cok seviyorum seni harika bir oyuncusun gerçekten iki dünya arasında diziyide hep seyrediyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın