Merve Toy Kimdir?

Merve Toy Kimdir?

Yaklaşık 9-10 yıldır Televizyon ekranlarında görmeye alışkın olduğumuz güzel Sunucu Merve Toy Kimdir?

Merve Toy Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Merve Toy kimdir Ünlü Sunucu 27 Aralık 1984 tarihinde Sakarya Adapazarı’nda doğmuştur.Gözleri renklidir.Marmara Üniversitesi İletişim fakültesinden mezun olmuştur.2002 tarihinde Üniversite’nin henüz birinci sınıfındayken Televizyonculuğa adım atmıştır.Hem montaj yapmış hemde haber yazmıştır bu sırada ve giderek kendini geliştirir hale geldi.Şansal Büyüka bu konuda ona büyük yardımlar etmiş ve onun Televizyon dünyasında önemli bir sunucu hale gelmesinde büyük rol üstlenmiştir.Önce kamera arkasında daha sonra ise ekrana çıkma konusunda hazırlıklar yaptı.

Ercan Taner ve Öztürk Pekin ile beraber çalışmıştır.Tecrübe durumu biraz arttıktan sonra Haber bültenlerini sunmaya başladı.Ayrıca Maraton programı içinde görevli olmuştu.

Digiturk ekranlarındaki Spormax isimli kanalda önce Futbol ile ilgili yayınlar daha sonra ise basketbol ile ilgili yayınların sunucluğunu yapmıştır.Yaklaşık 3 yıldır basketbol ile ilgili programların sunuculuğunu yapmaktadır.

Ekranların spor konusunda en başarılı sunucularından biri olan Ünlü Sunucuya bizlerde yayın hayatında tüm kalbimizle başarılar diliyoruz umarım herşey gönlünce olur.

Merve Toy ResimleriBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın