Lerzan Mutlu Kimdir?

Lerzan Mutlu Kimdir Nereli Kaç Yaşında Biyografisi

Başarılı şarkılarınla hemde güzelliği ile adından her zaman söz ettirmiş olan Lerzan Mutlu kimdir nereli kaç yaşında?

Lerzan Mutlu Kimdir? Hayatı

Lerzan Mutlu 14 Şubat 1977 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Babasının mesleği Avukat annesi ise ev hanımı.Erenköy ilkokulunda okul hayatına başladı ve Özel Kadıköy Kız kolejine ardından devam etti ardından Yıldız Kolejine yazılıp liseyi orada bitirmiştir.O daha 10 yaşındayken babasını kaybetmiş ve zor zamanlar geçirmiştir.Lise bitimi sonrasında İsviçre’de bir özel Üniversiteye kaydını yaptırdı fakat Altı ay kadar okuduktan sonra bırakıp Türkiye’ye dönüş yaptı.

Konservatuar için sınava girdi ve kazandı.İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musukisi Devlet konservatuarında okumaya başladı fakat burayıda bitirmeden bıraktı.2005 tarihinde Asla Unutma isimli dizide rol alarak oyunculuk konusundada başarısını gösterme imkanı bulmuştur.

Lerzan Mutlu Boyu kaç cm? boyu 1.56 cm’dir.

Çıkarmış Olduğu Albümler:

2001 – Karabüyü
2004 – Yar Dediğin Arar
2006 – Tam İsabet
2009 – Zirve
2011 – Kibrit
2013 – Oyuncu
2014 – Bizde Böyle

Her zaman çevresini neşelendiren bir isim olarak dikkat çeken Ünlü Şarkıcıya bizler ekibimiz olarak yeni albümünün ne zaman çıkacağını soruyoruz.Eminim sevenleride merakla ne zaman albümünün çıkacağını merak ediyordur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.