Beril Kayar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu

Beril Kayar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Önce Adını Feriha Koydum ile ünlendi ardından ise Arka Sokaklar gibi Türkiye’nin en uzun dizilerinden birinde oynamaya başladı.Sözü daha fazla uzatmayalım ve Beril Kayar kimdir kaç yaşında boyu kaç? gibi sıkça dile getirilen soruların cevaplarını verelim.

Beril Kayar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Beril Kayar, 10.11.1988 günü doğan bir oyuncudur.İstanbul’da hayata gözlerini açmış olan oyuncu İstanbul şehrimizde okul hayatına başlamış ve başta ilkokul olmak üzere ortaokul ile liseyide İstanbul’da okumuştur.İstanbul’da yaşamaktan oldukça memnun olan oyuncu yıllardır İstanbul’da bulunmaktadır.Boyu 1.77’dir.

Üniversiteyi Halkla İlişkiler bölümünde okuyarak bitiren oyuncu siyah saç ve göze sahiptir.Okulun bitmesinden sonra çalışmaya başlamış ve şirketlerde çalışmıştır.Lise okuduğu vakitlerde Tiyatro ile çok yoğun ilgilenmiş ve o dönemlerde Ajanslara başvuru yapmıştır.Bir süre sonra Ajanslar tarafından seçilmiş ve model olarak mankenlik yapmaya başlamıştır.İlerleyen senelerle beraber oyunculuğun liseden beri istediği meslek olması dolayısıyla o alana yönelmiştir.

Dizi yapımlarına birinci olarak Show Tv televizyonunda yayınlanmış olan dizi ile başlamıştır.Bir yandan oyuncu bir yandan ise manken olarak hayatını sürdürmekte olan isim en son olarak ise Arka Sokaklar’da rol almıştır.Arka Sokaklar’da rolü Komiser Deniz adındaki bayanı canlandırmaktır.

Fotoğraf çekmekten cok hoşlanan oyuncu aynı zamanda bisiklete binmeyide çok sevmektedir.Akrep burcudur.Oyunculuğa başlamasının ardından toplam 3 defa dizide oynamıştır.

Beril Kayar Oynadığı Diziler

2011 – Adını Feriha Koydum
2012 – Acayip Hikayeler
2014 – Arka Sokaklar
2014 – O Hayat Benım
2018 – Öğrenci Kafası Soygun (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir