Metin Akdülger Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu

Metin Akdülger Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Medcezir’de oynamaya başlamasının ardından ismi herkesin dilinde dolaşmaya başlamış, beğenilen isim Metin Akdülger kimdir kaç yaşında boyu kaç? hayatı hakkında en cok sorulmuş soruların tüm ayrıntılı cevapları.

Metin Akdülger Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Metin Akdülger, 1988 yılında Bursa’da dünyaya gözlerini açan bir erkek oyuncudur.Selanik göçmeni olarak Türkiye’ye göç eden Metin Akdülger ve ailesi Bursa’da bir çiftliğe yerleşmişler, ünlü oyuncu hayvanları tanıyarak ve oyuncu olma isteği ile büyümüştür.Boyu 1.83’dür.

Lise hayatından sonra Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde öğrenim hayatına devam eden oyuncu öğrencilikle beraber oyunculuk hayatına devam etmektedir.Vaktini kaliteli bir şekilde geçirmeyi seven genç oyuncu boş vakitlerinde çok sevdiği Amerikan Futbolu oynamaktadır.Çocukluğundan beri oyunculuk hayali olan ünlü oyuncu üniversitede okurken hayallerinin peşinde koşarak oyunculuğa ilk adımını atmıştır.  

Oyunculuktaki asıl başarısını Star Tv’de yayınlanan Medcezir dizisi ile elde etti. Medcezir dizisi ile birlikte genç kızların hayallerini süsleyen, ekranların yıldız oyuncularından biri haline geldi. Medcezir dizisi ile birlikte hayatı merak konusu oldu. Oyunculuk kariyerinde Medcezir dizisi ile zirveye ulaşan isim halen aktif olarak oyunculuk hayatına devam etmektedir.

visum china
visum china

Üniversite okuduğu sıralarda tanınmış ünlü isimlerden olan Yıldız Kenter’den oyunculuk dersi almaya karar vermiş ve oyunculuğunu bu sayede geliştirmiştir.Ardından Tiyatro ile beraber tiyatro oyununda oynadı.

metin-akdulger-biyografisi

Onların hayat hikayelerini dinledi, hayatlarını inceledi. Umutlarını, duygularını, düşüncelerini analiz etti. O zaman yaşadıklarını çeşitli platformlarda anlatan oyuncu Metin Akdülger, bu zaman içerisinde bir takım problemler yaşadığını belirtti.Bu esnada amatör futbol takımları ile birlikte futbol oynadı.Bununla birlikte, vücut çalışması yapan azimli ve başarılı oyuncu tam 17 kilo verme başarısını göstermiş oldu.

Oynamış Olduğu Diziler ve Filmler

– Bensiz (Sinema)
– Medcezir
– Analar ve Anneler
– Kırık Kalpler Bankası (Sinema)
– Tereddüt
– Şahsiyet

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir