Bestemsu Özdemir Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Bestemsu Özdemir Kimdir?

2012’den beri oyunculuk yapmakta olan, ilk olarak Sakarya Fırat adındaki dizide yer almasınla beraber onu gördüğümüz yetenekli ve aynı zamanda sempatik bir görünümü bulunan oyuncu Bestemsu Özdemir kimdir? oyuncu ile ilgili bir çok bilgiyi bu biyografimiz ile öğrenebileceksiniz.

Bestemsu Özdemir Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bestemsu Özdemir, 20.04.1992 tarihli doğuma sahip bir oyuncudur.Hayata geldiği yer İstanbul olan oyuncunun babasınla annesi o daha 2 yaşındayken ayrılmışlardır.Ayrılık sonrası bir süre kadar dedesi ile beraber yaşamıştır.Liseyi Özel Fransız Lisesini okuyarak bitirmiş ardından ise İ.T.Ü Moda Tasarım bölümünü bitirmiştir.

Bestemsu Özdemir’in boyu 1.73 cm, kilosu ise 53’dür.

Okumak istediği bölüm Mücevher Tasarımı ile ilgili bölüm olmasına rağmen o yıllarda bir süre kadar rahatsızlanmış ve okuluna devam edememiştir.Ardından ise karakalem ile beraber yağlı boya yapmaya başlamış ve bu yönde eğitim almıştır.Üniversite Moda Tasarım bölümüne çok yüksek bir başarı elde ederek girmiştir.Bir yandan oyunculuk serüveni ile ilgili eğitimler alırken diğer yandan ise resimler yapmaya başlamıştır.

visum china
visum china

Modellik yapmaya başladığı ilk zamanlar Lise seneleri olmuştur.Kayıt olmuş olduğu ajans ile beraber modellik yapmıştır.Modellik zamanlarında Ünlü Menajerlerden Cem Tatlıtuğ ile tanışmış ve modellik mesleğini bırakarak oyunculuğa doğru hareket etmiştir.

Dış görünüş olarak güzel bir yüz hatlarına ve güzel bir fiziğe sahip olan oyuncu bir çok yabancı ünlüye benzemektedir.Bir dönem Mavi Jeans reklamlarında rol almıştır.

Halen Cem Tatlıtuğ’un ajansında çalışmaktadır ve o ajansa bağlıdır.

bestemsu-ozdemir-biyografi

Bestemsu Özdemir Oynadığı Diziler ve Filmler

2012 – Sakarya Fırat
2012 – İstanbul Hatırası
2014 – Kara Para Aşk
2015 – Analar ve Anneler
2015 – Tabula Rosa(Film)
2016 – Biz Size Döneriz (Film)
2017 – Kırlangıç Fırtınası
2018 – Ege’nin Hamsisi

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir