Erdem Yener Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Erdem Yener Kimdir?

Avea reklamlarındaki sempatik tavırlarınla tanıdığımız, şarkıcı ve aynı zamanda oyunculuk yapan Avea’nın uzun süredir ekran yüzü olmayı başarmış ünlü kişi Erdem Yener kimdir? kısa bir özetin ardından ünlü isim hakkında oluşturduğumuz biyografiye geçme zamanı.

Erdem Yener Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Erdem Yener, 1981’li olan İskenderunlu bir oyuncu aynı zamanda şarkıcı bir isimdir.Çok zeki bir çocuk olarak küçük yaşlardan itibaren dikkat çekmiştir.Bir çok bebek 2-3 yaşında bile konuşmayı yeni yeni öğrenirken o daha 1 yaşına girdiği sıralarda konuşmaya başlamıştır.Ünlü ismin toplam kendisinden hariç 5 tane daha kardeşi bulunmaktadır.Kardeşleri arasında en küçük kendisidir.

1998 tarihinde Başkente giden isim burada yaşamaya başladı.Daha onüç yaşındayken şarkı yazan isim 5 sene sonra Onsekiz yaşına geldiğinde ise Gitar çalmaya başlamıştır.Başkent Ankara’da arkadaşlarınla beraber bir süre sonra müzik grubu kurmuş olan ismin kurduğu müzik grubuna +4 ismini vermiştir.Beş sene süresince Ankara’da çok sayıda programlara katıldı ve konserler vermiştir.

2003 senesinde Ankara’dan İstanbul’a gitmiş ve burada kendi düzenini kurarak yaşamaya başlamıştır.İstanbul’da yine çok sayıda konser vermeye başlamış ama bir gün tahlilsiz bir şekilde düşünce ayağını kırmıştır.Ayağı kırılmasınla beraber bir süre müzik işlerini bırakmış ve reklam filmlerinde yer almaya başlamıştır.Ardından tekrar müziğe dönüş yapmış bir çok kategoride bulunmuştur.

Erdem Yener çeşitli konserlerin ardından ilk olarak 2008 senesinde albüm çıkartmıştır.Çıkardığı albüme Kirli adını veren sanatçı ardındanda bu albüm içerisinde bulunan Belki adındaki şarkıyada klip çekmiştir.

2010 senesinle beraber Avea operatörüne ait reklamlarda karşımıza çıkmaya başlamış olan isim çok sayıda Avea reklamında yer almıştır.Bir süre kadar sunuculukta yapmış ve Kanal D televizyonlarında Kim Tutar Bizi programının sunucusu olmuştur.

2011 tarihinde dizi oyunculuğuna başlamış olan isim Trt televizyonunda yayınlanmış Başrolde Aşk dizisinde rol almıştır.

erdem-yener-biyografisi

Erdem Yener Oynadığı Diziler ve Filmler

2011 – Başrolde Aşk
2012 – İnsanlar Alemi
2013 – Bkm Güldür Güldür
2014 – Mucize (Film)
2014 – Çarşı Pazar (Film)
2016 – Dedemin Fişi (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.