Gülcan Arslan Kimdir Yaşı Boyu Biyografisi

Gülcan Arslan Kimdir?

Televizyonda yer alan dizilerin güzel başrol oyuncularından biri olmayı her zaman başarmış, bir çok dizinin yanına sinemalar ile reklamlarıda eklemiş oyuncu Gülcan Arslan Kimdir? herkesin merak etmiş olduğu güzel oyuncunun tam bir özgeçmişi.

Gülcan Arslan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gülcan Arslan Sakaryalı ve 1986’lı olan bir oyuncudur.Çok güzel bir aileye sahip olarak hayata gözlerini açmış olan oyuncu ailesinin 3 çocuğu arasında en küçüktür.Küçükken oldukça uslu bir çocuk olan oyuncu ailesi tarafından çok iyi bir şekilde büyütülmüştür.Boyu 1.72 cm olan güzel oyuncunun dış görünüşüde oyunculuğu gibi beğenilmektedir.

Ortaokul eğitimini bitirene kadar son derece okulun en başarılı isimleri arasında yer almış ardından lise eğitimi için kendi almış olduğu kararla Sakarya’nın Karasu ilçesinden ayrılmıştır.Bu ayrılık ailesinden ilk ayrılma olduğu için ona ilk zamanlar çok zor gelmiş ve ilk sene oldukça zor geçmiştir.Zamanla alışmış ve eski ortaokuldaki başarısını lisede de göstermiştir.

Ortaokul ve lise zamanlarında oyunculukla ilgili herhangi bir düşüncesi bulunmamasına rağmen Lise bitmesinin ardından Almanya’da yaşayan ablasının yanına gitmiştir.Ablasının yanında Üniversite planları yaparken ablasının oyunculuk ile ilgilenmesi gerektiğini söylmesi üzerine oyunculuk mesleği için Türkiye’ye hızlı bir dönüş gerçekleştirmiştir.Türkiye’ye geldikten sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi tarafından düzenlenen sınavlara girmiş ve sınavları kazanmıştır.

visum china
visum china

2006’da Arka Sokaklarda rol alan oyuncu 1 sezonun ardından üst üste dizinin kadrosuna dahil olmuştur.2007’de Sardunya Sokağı adındaki dizide rol almıştır.

gulcan-arslan-biyografi

Gülcan Arslan Oynadığı Diziler ve Filmler

2006 – Arka Sokaklar
2007 – Sardunya Sokağı
2008 – Gurbet Kuşları
2008 – Hepimiz Birimiz İçin
2008 – Sınıf
2009 – Kahramanlar
2011 – Bir Çocuk Sevdim
2011 – Entelköy Efekoy’e Karşı (Film)
2011 – Herşeye Rağmen
2013 – Nizama Adanmış Ruhlar
2014 – Günahkar
2015 – Muhteşem Yüzyıl
2016 – Ölene Kadar

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir