Simge Tertemiz Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Simge Tertemiz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Best Model Of yarışmasının birinciliğini elde etmiş çok yönlü bir isim olan halen mankenliğe devam eden ve sunuculuk mesleğinide gayet iyi yapabilen en son olarak ise İşte Benim Stilim yarışmasına katılmış ünlü isim Simge Tertemiz Kimdir kaç yaşında boyu kaç? bir dönem oyunculukta yapmış bu güzel ismin özgeçmişi.

Simge Tertemiz Kimdir Biyografisi

Simge Tertemiz 1988’li İskenderunlu ünlü bir isimdir.Çeşitli okullarda okuyarak eğitimlerini tamamlamıştır.Fiziğinin mükemmel olmasınla beraber ünlü manken ile sunucunun boyuda bir çok erkekten bile uzundur.Boyu 1.78’dir.Güzel manken ve sunucunun Üniversite eğitimini bitirdiği yer ise Eskişehir Anadolu Üniversitesidir.

İlk olarak 2002’de Best Model’e katılmış ve katıldığı ilk senede misyon ödülü alarak yarışmayı tamamlamıştır.Ardından ise 2004’de tekrar bu yarışmaya katılmış ve yarışmanın 1.liğini elde etmiştir.Hayatını pozitif yönde etkileyen bu birincilik sonrası aynı tarihte Best Model Of World yani dünya çapındaki yarışmaya katılma hakkı elde etmiştir.Bu yarışmada da dünyanın çok önemli modellerinle yarışmış ve 4. olmuştur.

1997 tarihinden itibaren toplam 12 sene süresince Atv ekranlarında yayınlanmış olan Özel Hat adındaki programın sunuculuğunu yapmıştır.

2007’de oyunculuk yapan isim Çılgın Dersane adındaki filmde rol almaya başlamıştır.Önemli bir çok oyuncunununda yer almış olduğu bu film iyi bir gişe başarısı elde etmiştir.

Simge Tertemiz Evli mi? şuanda bekar olan isim 2011 senesinde evlenmiş ve bir çocuk sahibi olmuştur.Evliliği ise 2014’de bitmiştir.

En son olarak 2016 senesinde başlamış olan İşte Benim Stilim yarışmasında yer almıştır.

simge-tertemiz-biyografi

Simge Tertemiz Oynadığı Diziler ve Filmler

2007 – Çılgın Dersane (Film)
2008 – Çılgın Dersane Kampta (Film)
2010 – Türk Malı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.