Bihter Delüv Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Bihter Delüv Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Samanyolu Televizyonları ekranlarında hergün akşamları yayınlanan dizi oyuncularının biyografilerini paylaşmaya devam etmekteyiz.Bu konumuz içersinde İki dunya arasında Hacer Bihter Delüv kimdir? biyografisi sizlerle.

Bihter Delüv Kimdir

İki Dünya arasında Hacer gerçek ismi Bihter Delüv.Kendisi hem güzel halinle hemde oyunculuk başarısınla dikkatleri üzerine çekmiştir.Hakkında şöyle bahsedebiliriz.Kendisi 2 Ağustos 1990 tarihinde doğan ünlümüzdür.Kendisi Bandırma’da doğmuştur.Gözlerinin rengi eladır ve rolünü cok iyi yapmaktadır.

Hakkında çok fazla bilgi bulunmasada az cok sizlerle bildiklerimizi paylaşıyoruz.Kendisinin bir twitter hesabı bulunmaktadır.Onu takip edebilirsiniz.Dans ile Müziği çok sevdiğini röportajlarında dile getirmiştir.

Oynamış olduğu diziler filmler :

Bana Bir Soygun Yaz Seda, Arka sokaklar, İki Dünya Arasında, Melekler Korusun gibi dizilerde rol aldı.Şuan yani 2015 Ocak ayı itibariyle halen Samanyolu ekranlarında yayınlanan dizide oynamaktadır.

Dizi gereği Yanlış bir evlilik yapmıştır ve bu evlilikten kaçmaya çalışmaktadır.Bakalım dizinin ilerleyen bölümlerinde ne gibi farklılıklar bizleri bekliyor.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın