Cüneyt Özdemir kimdir nereli?

Cüneyt Özdemir Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Birçok Haber Programı sunmuş olan Cüneyt Özdemir kimdir biyografisi sizlerle.

Cüneyt Özdemir Kimdir

Cüneyt Özdemir 8 Şubat 1970 yılında Ankara’da doğmuştur.Babasının mesleği Astsubaydır.İlkokul ile Ortaokul eğitimini Yükselış Kolejinde tamamladı.Liseyi ise Ankara Atatürk Lisesinde okumuştur.Liseden sonra Üniversiteye girdi.Ankara Üniversitesi İletişim fakültesini kazandı ve orayı başarı ile bitirmiştir.

Gazetecilik konusunda ilgi ve merakı Üniversite yılları sırasında arttı.Farklı Alanlarda Kamera asistanlığı görevini yerine getirdi.1992 tarihinle beraber hayatında önemli bir dönüm noktası oluştu.32. Gün isimli programda Muhabir asistanlığı görevini sağladı.1993 tarihinde Londra’da Altı ay kadar Multimedya konusunda eğitim aldı.

Londra dönüşünle beraber 32.Gün isimli programda Genel yayın Yönetmenliği yardımcılığı ve sonrada Genel yayın yönetiminde tek yetkili oldu.Ardından Atv ekranlarına geçiş yaptı ATV Ana Haberleri sundu.Buradada Cüneyt’in Büyüteci isimli programın sunuculuğunu ve hazırlamasını yaptı.Atv’de bir zamanlar en fazla izlenen programlardan biri olan Siyaset Meydanı isimli programda yayın yönetmenliği yapmıştır.Bu görevler sonrası tekrar 32.Gün programına dönüş yaptı.

1999 tarihinde CNN Türk kurulmasında etkili isimlerden biri oldu.2000 tarihinde yayınlanan 5N 1K isimli programı sundu.2003 tarihinde Soner Yalçın ile beraber Project isimli yapım şirketini kurmuştur.Burada Sağır oda isimli dizinin yapımcılığı o şirkete aittir.

Odatv isimli internet sitesinin kurulmasını Soner Yalçın ile beraber sağlamış fakat daha sonra ayrılmıştır.Cüneyt Özdemir evlimidir? Evet kendisi Zeynep İnanoğlu ile evlidir ve Ali Mavi isminde bir çocukları bulunuyor.

Yazmış Olduğu Kitaplar:

Komutan’ın Şüpheli Ölümü, ‘Eşref Bitlis Olayı’
Ruh Hali
Reytingsiz Sohbetler
Kız Kulesi Efsanesi
Düşsesi
Onlarlaydım Ama Onlardan Değildim
Flu
Cehennem Kafesi
Ah Benim Yarım Aklım
Önemli İşler Dairesi

Yukarıdaki yazılı kitaplar kendi eserleridir.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir