Buse Meral Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu

Buse Meral Kimdir?

Dizilerde yavaş yavaş bulunmaya başlayan ve bu zamana kadar yer aldığı dizilerde iyi bir grafik çizen güzel oyuncu Buse Meral kimdir? hep birlikte şimdi oyuncuya ait biyografiye göz atalım.

Buse Meral Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kaç?

25 Temmuz 1999 yılında İstanbul’da doğan Buse Meral, 1.67 metre boyunda, 53 kilo ve Aslan burcudur.Meslek lisesi mezunu olan ünlü isim, lise sonrası girdiği sınavda yüksek bir puan elde ederek birçok Üniversite kazanmış fakat tercihini Müjdat Gezen Konservatuvarı’ndan yana kullanarak burada eğitim görmeye başlamıştır.

Kariyerine Trt’nin sevilen dizilerinden biri olmuş olan Ege’nin Hamsisi dizisi ile başlayan [saritext]Buse Meral[/saritext], bu dizide Derya karakteri ile dizide yer almıştır.Ünlü oyuncu bu dizi sonrası Show Tv’nin başladığı tarihten itibaren izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran Gülperi isimli dizi ile yoluna devam etmiştir.

Boş vakitlerini çoğunlukla spor yaparak, müzik dinleyerek ve kitap okuyarak geçiren güzel isim, bazen de arkadaşları ile gezip, eğleniyor.www.kimdirkim.com Müziği diğer hobilerinden çok daha farklı tutan oyuncu, hem şarkı söylemeyi hem de dinlemeyi çok seviyor.Ayrıca Ege’nin Hamsisi sonrası İstanbul’a dönmesiyle birlikte Çello kursuna yazılmış ve Çello çalmaya başlamıştır.

Ünlü isim dizi gereği bazen saç renginde değişiklik yapmaktadır.Tuttuğu takım ise Fenerbahçe’dir.

Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

2018 – Ege’nin Hamsısı
2018 – Gülperı
2019 – Bizim Hikaye (Pelin)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir