Teknik Direktör Fatih Terim'in kızı Buse Terim kimdir, Buse Terim'in hayatı, biyografisi, Buse Terim kaç yaşında, Buse Terim nereli, Buse Terim evli mi, eşi kim?

Buse Terim Kimdir? Buse Terim Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Direktör Fatih Terim’in kızı Buse Terim kimdir, Buse Terim’in hayatı, biyografisi, Buse Terim kaç yaşında, Buse Terim nereli, Buse Terim evli mi, eşi kim? İşte Buse Terim hakkında detaylar.

Buse Terim Kimdir?

Buse Terim 21 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Fulya ve Fatih Terim çiftinin kızıdır. Buse Terim Yüzyıl Işıl Lisesi’nden mezun olduktan sonra New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği okudu. Stajını ünlü markalarda yaptı. Mezun olduktan sonra New York’tan İstanbul’a dönen Terim’in İstanbul’da ki ilk işi üniversite yıllarında başladığı moda bloggerlığını üst seviyeye taşıma yönünde oldu.

Uluslararası moda sektörünün önemli moda haftalarına katıldı, ünlülerin stillerini inceledi ve bu alanda iyi olmak için büyük çaba gösterdi. Buse Terim kendisine ait www.buseterim.com.tr sitesi ile moda sektöründeki yerini korumaya moda severlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Instagram’da 1 milyon kişi tarafından takip edilen Terim, Youtube için kendi TV şovunu çekiyor.

visum china
visum china

Buse Terim Evli mi?

2014 yılında Volkan Bahçekapılı ile dünyaevine girdi. Buse Terim’in Nil ve Naz adında kızları vardır.

Buse Terim hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.