Canan Yener Reçber kimdir? kaç yaşında nereli boyu kaç?

Canan Yener Reçber Kimdir?

Uzun süredir TRT 1 ekranlarında haber bülteni sunuculuğu yapan ve düzgün Türkçesi ile de Türk sunucular arasında ön planda yer alan Canan Yener Reçber hakkında merak edilenleri ve Canan Yener Reçber kimdir, Canan Yener Reçber kaç yaşında, Canan Yener Reçber nereli, Canan Yener Reçber eşi kim, Canan Yener Reçber kiminle evli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Canan Yener Reçber Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Canan Yener Reçber’in yaşı ve nereli olduğu merak konusudur. Canan Yener Reçber’in doğum tarihi 16 Mart 1978’dir. Canan Yener Reçber’in doğum yeri Sakarya’nın Hendek ilçesidir. Canan Yener Reçber boyu kilosu 1.74 metre ve 54 kilodur. Canan Yener Reçber’in burcu balıktır. Eğitimine memleketi olan Hendek’te başlamış olan isim, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini burada okumuş, akabinde ise İşletme Bölümünü bitirerek Üniversiteden mezun olmuştur.

Canan Yener Reçber Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boy Kilosu

Meslek hayatına Sakarya’nın yerel televizyonlarından biri olan Kanal 54’de çalışan arkadaşını görmeye gittiğinde başlamış olan isim, bir müddet Kanal 54’de çalışmış ardından ise başka bir yerel TV olan Kanal 48 kanalına geçmiştir.

Kanal 48 ekranlarında toplam 2 yıl boyunca çalışan ünlü sunucu, ardından tekrar Sakarya’ya dönmüş ve Kent TV ekranlarında görev almıştır. Kent TV sonrası TRT ekranlarında hava durumu sunuculuğu yapmaya başlamış isim ardından TRT ekranlarında çok sayıda programda yer almıştır.

Canan Yener Reçber eşi kim ve Canan Yener Reçber kiminle evli

Canan Yener Reçber eşi kim ve Canan Yener Reçber kiminle evli soruları internette çok aranmaktadır. Canan Yener Reçber’in eşinin ismi Birol Reçber’dir. Ünlü sunucu 2002 tarihinde evlenmişlerdir.

TRT ekranlarında Ana Haber Bülteni sunuculuğu görevinde bulunmaya devam eden başarılı sunucu, yapmış olduğu mesleği çok seven isimlerden biridir.

Canan Yener Reçber kimdir, Canan Yener Reçber kaç yaşında, Canan Yener Reçber nereli, Canan Yener Reçber eşi kim, Canan Yener Reçber kiminle evli

Canan Yener Reçber kimdir, Canan Yener Reçber kaç yaşında, Canan Yener Reçber nereli, Canan Yener Reçber eşi kim, Canan Yener Reçber kiminle evli gibi sorularınızın cevaplarını derledik. Canan Yener Reçber ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

2 Yorum Bırak

  1. Canan hanım gerçekten de benim favori hatta gözde spikerim. Kendisine başarılar dilerim. Umarım kendisini daha uzun yıllar ekranlar da görürüz.

    • Yorumunuziçin teşekkür ederiz Yılmaz Bey. Canan Yener Reçber gibi başarılı kişileri biz de destekliyoruz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir