Caner Turp kimdir, nerelidir, Caner Turp kaç yaşında, Caner Turp aslen nereli, Caner Turp boyu kaç, Caner Turp boşanıyor mu?

Caner Turp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kariyer, Boyu Kaç?

Futbolcu Caner Turp Sihirli Annem ve Selena dizisinde rol almış olan Gizem Güven kısa bir süre hayatını birleştirmişti. Gizem Güven ve Caner Turp çifti boşanma kararı aldığını bildirdi. Konu ile ilgili açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı. ”Bir süredir evliliğimizle ilgili yaşadığımız fikir ayrılıklarını çözüme ulaştıramadığımız için karşılıklı konuşup anlaşarak, saygı çerçevesi içinde ayrılık kararı aldığımızı sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Evliliğimizi bitirmiş olsak da, geçmişimize ve birbirimize olan olan saygımız baki kalacaktır. Dolayısıyla bizler ve ailelerimiz bu zorlu süreci atlatırken, konu ile alakalı olarak hassasiyetlerinizi rica ediyor ve gizliliğimize saygı göstermenizi bekliyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” açıklamasını yaptı.

Caner Turp’un hayatını, biyografisini derledik. Caner Turp kimdir, nerelidir, Caner Turp kaç yaşında, Caner Turp aslen nereli, Caner Turp boyu kaç, Caner Turp boşanıyor mu? İşte Caner Turp hakkında detaylar.

Caner Turp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Caner Turp 16 Nisan 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Caner Turp’un doğum yeri Herford, Almanya’dır. Caner Turp aslen Karslı’dır. Caner Turp Beşiktaş altyapısından yetişmiştir. Daha sonra kariyeri farklı takımlarda sürdürmüştür. 2019 yılından itibaren Siverek Belediyespor takımında top koşturmaktadır. Caner Turp stoper pozisyonunda görev almaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Caner Turp Boyu Kaç?

Caner Turp 1.83 boyundadır.

Caner Turp Instagram Hesabı

instagram.com/caner.turp

Caner Turp hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.