Cansu Tekin kimdir, nerelidir, Cansu Tekin kaç yaşında, Cansu Tekin boyu, kilosu kaç, Cansu Tekin sevgilisi var mı

Cansu Tekin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Cansu Tekin’in adı son zamanlarda Tiktoker Cioman ile anılmaktadır. Cioman ile ilişkisi olan Cansu Tekin son zamanlarda sıkça aranmaktadır. Cansu Tekin ile ilgili bilgileri içeriğimizde bulabilirsiniz.

Cansu Tekin kimdir, nerelidir, Cansu Tekin kaç yaşında, Cansu Tekin boyu, kilosu kaç, Cansu Tekin sevgilisi var mı gibi soruların cevaplarını derledik. Tiktok fenomeni Cansu Tekin’in hayatı, biyografisi çok aranmaktadır. İşte Cansu Tekin hakkında detaylar.

Cansu Tekin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Cansu Tekin 1 Aralık 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. 9. sınıfta kaldığı için lise eğitimi bir yıl uzadı. Üniversite sınavına tekrar hazırlanıyor. Meslek hayalini psikolog olmak olarak belirten Cansu Tekin, şu anda sosyal medya üzerinde yoğunlaştığı için üniversitede sosyal medya üzerine bir bölüm okumayı düşünüyor. İlk başlarda ablası ve abisi ile birlikte TikTok’a video yüklemiştir. Cansu Tekin’in TikTok’a başlama macerası bu şekildedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

@caansutekin

@cioman sen bu sporu yapıyorsun 😅

♬ no lie – favsoundds

Cansu Tekin Sevgilisi Kim?

Cansu Tekin bir dönem fenomen Samet Kardeşler ile ilişkisi vardı. Bir süre sonra ilişkilerini sonlandırdılar. Cansu Tekin fenomen Cioman ile yeni bir ilişkiye başlamıştır.

Cansu Tekin Boyu Kaç?

Cansu Tekin 1.68 boyundadır.

Cansu Tekin Kaç Kilo?

Cansu Tekin 52 kilodur.

Cansu Tekin Hangi Burç?

Cansu Tekin Yay burcudur.

Cansu Tekin Hangi Takımı Tutuyor?

Cansu Tekin Fenerbahçe taraftarıdır.

Tiktok fenomeni Cansu Tekin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir