Cemre Kurum kimdir? nereli kaç yaşında?

Cemre Kurum Kimdir?

Yeni yeni televizyonlarda gözükmeye başlayan ve 2017 tarihinden itibaren oyunculuk mesleğinde var olan genç oyuncu Cemre Kurum hakkında ayrıntılı bilgileri makalemizde okuyabilirsiniz.

Cemre Kurum Kimdir? Kaç Yaşında ve Nerelidir?

1997 tarihinde Adana’da hayata gözlerini açan Cemre Kurum, doğma büyüme Adanalı olan bir isimdir.Marmara Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuş olan genç oyuncu, aldığı kısa bir oyunculuk eğitimi sonrası oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Kariyerine 2017 yılında rol almış olduğu “Hıçkırık” adındaki dizi ile başlamış olan güzel oyuncu, bu dizide çok sayıda deneyimli oyuncu ile birlikte dizide yer almıştır.Bu dizi sonrası ise 2018 tarihinde filmde oynamış olan isim, akabinde ise “G.İ.F” isimli internet dizisinde bulunmuştur.

Instagram ve Twitter hesapları bulunan ünlü isim çoğunlukla Instagram hesabı üzerinden paylaşımlar yapmaktadır.Fenerbahçe taraftarı olan güzel oyuncu, ayrıca doğa yaşamını çok sevmekte ve sıcaklardan nefret etmektedir.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2017 – Hıçkırık
2018- Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta (Film)
2018 – G.İ.F

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.