Ceren Yalazoğlu Kimdir?

Ceren Yalazoğlu Kimdir?

Uzun yıllardır tv ekranlarında yer alan ve gündüz kuşağının en cok izlenen dizileri arasında bulunan Beni Affet isimli dizide görmüş olduğumuz oyuncu Ceren Yalazoğlu kimdir? hazırladığımız bu detaylı yazımız ile oyuncuya ait en doğru özgeçmişe ulaşabileceksiniz.

Ceren Yalazoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

15 Şubat 1992 senesinde dünyaya gözlerini açmış olan oyuncu Ceren Yalazoğlu doğma büyüme Ankaralı bir isimdir.Güzel geçen eğitim hayatınla beraber Çanakkale’de Üniversite okumuş ve Onsekiz Mart Üniversitesi’nin Sahne Bölümünü bitirmiştir.Boyu 1.68 cm ve kilosu ise 57’dir.

Ailesiyle mükemmel bir şekilde anlaşan güzel oyuncu, 2011 senesinle beraber oyunculuğa başlamıştır.2011’de yer almış olduğu Beni Affet isimli dizide oynamaya başlamış ve halen bu dizide rol alan kariyerini ve yaşantısını sürdürmektedir.Dizi hafta içinin gündüz bölümünde en fazla izlenen diziler arasındadır ve özellikle ev hanımları tarafından büyük bir heyecanla izlenmektedir.

Hayatında olmazsa olmazları kahve, müzik ve huzur olan oyuncu bu 3 şeyin kendisine cok büyük mutluluk verdiğini söylemektedir.Genelde evde vakit geçirmeyi seven oyuncu evlidir ve eşide kendisi gibi oyunculuk yapan Osman Karakoçtur.Çift 2013 senesinde Çanakkale’de düzenlenen bir çok ünlü ismin katılmış olduğu törenle evlenmişlerdir.Gec saatlere kadar süren düğün törenine gelen kişiler cok güzel vakit geçirmiş ve iki oyuncu çifte yakışan bir düğün olmuştur.

Bu zamana kadar tek bir projede izlediğimiz oyuncu bakalım başka projelerde ilerleyen yıllarda olacak mı? bu sorunun yanıtını zamanla öğreneceğiz.

Ceren Yalazoğlu Oynadığı Diziler Nelerdir?

– Beni Affet

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın