Ceyda Dönmez Kimdir? Boyu, Kilosu Nereli?

Ceyda Dönmez Kimdir?

Uzun yıllardır çeşitli spor programlarının sunuculuğunu yapan güzel ve sempatik sunucu Ceyda Dönmez kimdir, Ceyda Dönmez kaç yaşında, Ceyda Dönmez nereli, Ceyda Dönmez boyu kilosu kaç gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ceyda Dönmez Kimdir Biyografisi Hayatı Kaç Yaşında Nereli Boy Kilosu

Ceyda Dönmez doğum yeri olan Bursa ilinde 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Ceyda Dönmez boy kilosu 1.66 uzunluğunda ve 55 kilodur. Ceyda Dönmez aslen nereli diye sorarsanız uzun süre Arnavut kökenli olan bir sunucudur. Ceyda Dönmez’in annesinin ismi Fatma, babasının ismi ise İsmet’tir. Ailesinin 3 kız çocuğundan biri olan güzel sunucunun 2 tane ablası vardır.

Üniversiteyi radyo televizyon bölümünde bitiren güzel sunucu, akabinde ise çok uzun süre A Haber televizyonunda çeşitli bölümlerde görev almıştır. A Haber’den sonra kariyerini spor muhabirliği ile bir süre devam ettirmiş olan isim, yaklaşık olarak 1 yıl boyunca Galatasaray Takımını takip eden muhabirlerden biri olmuştur.

Ceyda Dönmez Kimdir Biyografisi Hayatı Kaç Yaşında Nereli Boy Kilosu

Galatasaray taraftarı olan güzel sunucu bunu ekranlara yansıtmayan ve tarafsız bir sunucu olarak işini yapmaktadır. Zaten verdiği röportajda da iş zamanı herhangi bir takım tutmadığını belirtmiştir.

Küçükken babası ile maça gittiğini belirten sunucu, ailede hiç erkek çocuk olmadığı için babasının onu maça götürdüğünü ve bu şekilde sporla ilgilenmeye o yaşlardan itibaren başladığını ifade etmiştir.

Günümüzde ekranlara A Spor’da karşımıza çıkan isim, başarılı sunucumu ve sempatik tavırları ile spor programına yakışan sunuculardan biridir.

Ceyda Dönmez kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu kaç?

Ceyda Dönmez kimdir, Ceyda Dönmez kaç yaşında, Ceyda Dönmez nereli, Ceyda Dönmez boyu kilosu kaç gibi sorularınızın cevaplarını derledik. Ceyda Dönmez ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.