Ceyda Dönmez Kimdir?

Ceyda Dönmez Kimdir?

Uzun yıllardır çeşitli spor programlarının sunuculuğunu yapan ve önemli sporcularla yaptığı röportajlarla ekranlara gelen güzel ve sempatik sunucu Ceyda Dönmez kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu kaç? bütün cevaplarını makalemizin içinde bulabilirsiniz.

Ceyda Dönmez Kimdir? Biyografisi

1986 Bursa doğumlu olan Ceyda Dönmez, uzun süre Bursa’da ailesi ile birlikte yaşayan aslen ise Arnavut kökenli olan bir sunucudur.Annesinin ismi Fatma, babasının ismi ise İsmet’tir.Ailesinin 3 kız çocuğundan biri olan güzel sunucunun 2 tane ablası vardır.

Ceyda Dönmez’in boyu 1.66 cm, kilosu ise 55’dir.Saç rengi ise Kızıldır.

Üniversiteyi Radyo Televizyon bölümünde bitiren güzel sunucu, akabinde ise çok uzun süre A Haber televizyonunda çeşitli bölümlerde görev almıştır.A Haber’den sonra kariyerini spor muhabirliği ile bir müddet devam ettirmiş olan isim, yaklaşık olarak 1 yıl boyunca Galatasaray Takımını takip eden muhabirlerden biri olmuştur.

Galatasaray taraftarı olan güzel sunucu bunu ekranlara yansıtmayan ve tarafsız bir sunucu olarak işini yapmaktadır.kimdirkim.com Zaten verdiği röportajda da iş zamanı herhangi bir takım tutmadığını belirtmiştir.

Küçükken babasınla maça gittiğini belirten sunucu, ailede hiç erkek çocuk olmadığı için babasının onu maça götürdüğünü ve bu şekilde sporla ilgilenmeye o yaşlardan itibaren başladığını ifade etmiştir.

Halen A Spor’da karşımıza çıkan isim, başarılı sunucumu ve sempatik tavırları ile spor programına yakışan sunuculardan biridir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın