Altay Bayındır kimdir? kaç yaşında nereli?

Altay Bayındır Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Fenerbahçe takımının başarılı file bekçisi Altay Bayındır hakkında merak edilenleri ve Altay Bayındır kimdir, Altay Bayındır nereli, Altay Bayındır kaç yaşında ve Altay Bayındır boy kilosu gibi sorularınızın cevapları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Altay Bayındır Kimdir Nereli Kaç Yaşında Boy Kilosu

Altay Bayındır’ın doğum tarihi 14 Nisan 1998’dir. Altay Bayındır’ın doğum yeri Bursa ilidir. Altay Bayındır’ın burcu koçtur. Altay Bayındır’ın boy kilosu 1.98 uzunluğunda ve 88 kilodur.

Altay Bayındır hakkında merak edilenler

visum china
visum china

Altay Bayındır’ın Oynadığı Takımlar

Yolspor’da futbol oynadığı sıralarda Bursaspor takımının seçmelerine katılmış olan genç kaleci, seçmelerde Bursaspor altyapı teknik direktörlerinin ilgisini çekmiş ve ardından Bursaspor altyapısında forma giymeye başlamıştır.

Altay Bayındır hangi takımlarda oynadı

5-6 yıl boyunca Bursaspor altyapısında futbol oynamasının ardından Yolspor takımına tekrar dönen genç kaleci, akabinde ise Arabayatağıspor takımına transfer olmuş ve toplam bu takımda 1 yıl top oynamıştır. Bu takım sonrası Ankaragücü takımına transfer olmuş olan isim Altyapısında mücadele etmiş ve ardından Ankaragücü A Takımına kadar yükselmiştir.

Altay Bayındır'ın boy kilosu nedir

Ankaragücü takımında oynadığı futbol ile U-21 Milli Takımının kadrosuna girmiş olan ünlü kaleci, son olarak Ankaragücü’den Fenerbahçe’ye transfer olmuştur. Fenerbahçe takımında kaleyi başarılı bir şekilde korumaya devam etmektedir.

Altay Bayındır kimdir, Altay Bayındır nereli, Altay Bayındır kaç yaşında ve Altay Bayındır boy kilosu gibi sorularınızın cevaplarını derledik. Umarız sizler için faydalı bir yazı olmuştur.

Başarılı kaleci Altay Bayındır ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.