Demi Moore kimdir, Demi Moore nereli, Demi Moore biyografisi, Demi Moore kaç yaşında, Demi Moore boyu, kilosu kaç, fiziksel görünüşü, Demi Moore evli mi?

Demi Moore Kimdir? Demi Moore Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Hollywood’da önemli bir kariyere sahip olan Demi Moore kimdir, Demi Moore nereli, Demi Moore biyografisi, Demi Moore kaç yaşında, Demi Moore boyu, kilosu kaç, fiziksel görünüşü, Demi Moore evli mi? İşte Demi Moore hakkında detaylar.

Demi Moore Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Demi Moore, Amerikalı bir oyuncudur. Tam adı Demi Gene Guynes’dir. 11 Kasım 1962’de Amerika Birleşik Devletleri’nde doğmuştur. Moore, New Mexico’da doğmuş olup çocukluğu ve gençliği Idaho’da geçmiştir.

Demi Moore, Hollywood’da önemli bir kariyere sahip olan ve birçok başarılı filmde yer alan tanınmış bir oyuncudur. Bazı ünlü filmlerinden bazıları “Ghost” (1990), “A Few Good Men” (1992), “Indecent Proposal” (1993) ve “G.I. Jane” (1997) olarak sıralanabilir. Kariyeri boyunca birçok ödül ve adaylık kazanmıştır.

Demi Moore Evli mi?

Özel hayatına gelince, Demi Moore birkaç evlilik yapmıştır. İlk evliliğini 1980’lerde müzisyen Freddy Moore ile yapmış, ancak 1985’te boşanmışlardır. Daha sonra 1987’de oyuncu Bruce Willis ile evlenmiş ve üç çocukları olmuştur. Ancak 2000 yılında boşanmışlardır. 2005 yılında oyuncu Ashton Kutcher ile evlenmiş ancak 2013 yılında ayrılmışlardır.

visum china
visum china

Demi Moore Boyu, Kilosu Kaç?

Demi Moore, 1980’lerin ve 1990’ların popüler bir aktrisi olmasının yanı sıra, güzelliği ve fit görüntüsüyle de dikkat çeken bir isimdir. Boyu yaklaşık olarak 165 cm ve kilosu 55 olarak bilinmektedir.

Demi Moore Burcu Nedir?

Demi Moore akrep burcudur.

Demi Moore hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir