Halle Bailey Kimdir? Halle Bailey Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

“Küçük Deniz Kızı” filminin başrolünde yer alan şarkıcı ve oyuncu Halle Bailey’in saçının yüksek bir maliyete neden olduğu ortaya çıktı. “Ariel” karakterinin görünümüne kavuşmak için büyük çalışmalar yapan Halle Bailey, saçlarını kırmızıya boyadı. Saç tasarımının 14 saatten fazla sürdüğü ve maliyetin 150 bin dolar olduğu öğrenildi.

Halle Bailey’in saç tasarımını yapan Camille Friend, saçı hazırlama sürecini Variety’ye anlattı ve filmde bir peruğun “işe yaramayacağını” söyledi. 23 yaşındaki oyuncunun saçlarını korumak istediğini söyleyen Friend, “Halle’nin saçları beline kadar geliyordu ve ona bir peruk takmak çılgınca görünecekti” diye konuştu.

Halle Bailey kimdir, Halle Bailey nereli, Halle Bailey kaç yaşında, Halle Bailey boyu, kilosu kaç?

Bunun yerine, Halle Bailey’in kızıl saçlarını tek tek sarma işlemi uyguladı. Camille Friend, “Saçını sararsak kesmemize gerek kalmaz, kendi saç yapısını değiştirmeden rengini değiştirebiliriz diye düşündüm. Yapısı ve saçları ona ait” ifadelerini kullandı. Peki Halle Bailey kimdir, Halle Bailey nereli, Halle Bailey kaç yaşında, Halle Bailey boyu, kilosu kaç? İşte Halle Bailey hakkında detaylar.

visum china
visum china

Halle Bailey Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Halle Bailey, 27 Mart 2000 doğumlu bir Amerikalı şarkıcı ve oyuncudur. Halle, özellikle Chloe x Halle adlı müzik grubunun bir üyesi olarak tanınmaktadır. Atlanta, Georgia’da doğan Halle, müzik kariyerine kız kardeşi Chloe Bailey ile birlikte başladı.

Halle Bailey, Disney’in ünlü animasyon filmi Küçük Deniz Kızı’nda Ariel karakterini canlandırmak üzere seçildiği haberleriyle büyük bir çıkış yaptı. Bu rol, geniş çapta dikkat çekmesine ve oyunculuk kariyerine önemli bir adım atmasına neden oldu.

Halle Bailey kimdir, Halle Bailey nereli, Halle Bailey kaç yaşında, Halle Bailey boyu, kilosu kaç?

Halle Bailey, müzik kariyeri ve oyunculuk çalışmalarıyla genç yaşta büyük başarılar elde etmiş bir yetenek olarak tanınmaktadır. Özellikle müzik grubu Chloe x Halle ile Soul Train Müzik Ödülleri ve Grammy Ödülleri’nde adaylık kazandı. Halle ayrıca Grown-ish adlı televizyon dizisinde de rol aldı ve başarılı bir performans sergiledi.

Halle Bailey Boyu, Kilosu Kaç?

Halle Bailey 1.57 metre boyunda ve 45 kilo ağırlığındadır.

Halle Bailey Burcu Nedir?

Halle Bailey koç burcudur.

Halle Bailey hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir