Oyuncu Jonah Hauer-King kimdir, Jonah Hauer-King nereli, Jonah Hauer-King kaç yaşında, Jonah Hauer-King boyu, kilosu kaç?

Jonah Hauer-King Kimdir? Jonah Hauer-King Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Jonah Hauer-King kimdir, Jonah Hauer-King nereli, Jonah Hauer-King kaç yaşında, Jonah Hauer-King boyu, kilosu kaç? İşte Jonah Hauer-King hakkında detaylar.

Jonah Hauer-King Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Jonah Hauer-King, 30 Mayıs 1995 tarihinde Birleşik Krallık’ın Londra şehrinde doğan İngiliz bir aktördür. St John’s College, Cambridge’de okurken oyunculuğa başladı.

Disney’nin müzikal fantastik filmi Küçük Denizkızı (2023) uyarlamasında Prens Eric’i canlandırmasıyla tanınır. Howards End (2017), Little Women (2017) ve World on Fire (2019) televizyon mini dizilerinde ve The Last Photograph (2017) ve A Dog’s Way Home (2019) filmlerinde yer aldı.

Jonah Hauer-King Hayatı

Hauer-King, 30 Mayıs 1995 tarihinde Londra’nın Islington bölgesinde doğdu. Annesi Debra Hauer, Walnut Creek, California’dan gelen Amerikalı bir psikoterapist ve eski bir tiyatro yapımcısı, babası ise Burnham-on-Sea, Somerset’den gelen tanınmış bir Londra restoran sahibidir. Hauer-King Yahudi bir ailede yetişti. Annesinin babası, 7 yaşında 1928’de Toronto’ya göç eden Pacanów kökenli Polonya Yahudisidir.

Hauer-King, Eton College’a devam etti ve ardından St John’s College, Cambridge’e gitti. Teoloji ve din bilimleri alanında birinci sınıf derecesi ile mezun oldu.

Jonah Hauer-King Kariyeri

Oyunculuk kariyerine tiyatroda başladı ve daha sonra televizyon ve sinemada da yer aldı.

Hauer-King’in tanınmasına yardımcı olan önemli projelerden biri, 2017 yapımı “Little Women” adlı mini dizisinde Laurie Laurence karakterini canlandırdığı BBC uyarlaması oldu. Ardından 2019 yapımı “World on Fire” dizisinde Harry Chase rolüyle karşımıza çıktı.

Ayrıca sinemada da başarılı performanslar sergilemiştir. 2017 yapımı “The Last Photograph” adlı filmde genç bir fotoğrafçıyı canlandırdı. 2019 yapımı “Postcards from London” filminde ise başrol oynadı. Ayrıca “The Song of Names” ve “A Dog’s Way Home” gibi filmlerde de yer aldı.

Jonah Hauer-King Boyu, Kilosu Kaç?

Jonah Hauer-King 1.87 metre boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır.

Jonah Hauer-King Burcu Nedir?

Jonah Hauer-King ikizler burcudur.

Jonah Hauer-King hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir